Ортопедичне взуття, безперечно, є найкращим варіантом для повсякденного носіння. Воно перешкоджає появі деформаційних змін стоп і робить ходьбу більш комфортною, ефективно знижуючи навантаження на опорно-руховий апарат і, таким чином, сприяє збереженню здоров'я ніг і хребта. З огляду на все це, при виборі кросівок рекомендується звертати увагу саме на ортопедичні моделі.

Зовні вони практично нічим не відрізняються від звичайних, а їх лікувально-профілактичний ефект забезпечується продуманою анатомічною конструкцією:

· Ортопедична устілка з супінатором поздовжнього склепіння перешкоджає розвитку плоскостопості і сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні ступні.

· Легка гнучка підошва з протиковзким рельєфом добре амортизує ударні навантаження, а також захищає ноги від травм при пересуванні по нерівним і слизьким поверхням.

· Твердий задник надійно утримує п'яту і фіксує гомілковостопний суглоб.

· Досить широкий носок сприяє зручному розташуванню пальців.

· М'яка, повітропроникна внутрішня поверхня запобігає натиранню шкіри і забезпечує підтримання оптимального мікроклімату всередині взуття.

Дитячі та підліткові кросівки ортопедичні оснащуються зручними застібками-липучками, які надійно фіксують ноги і дозволяють легко регулювати ширину взуття. Моделі для дорослих випускаються переважно зі шнурками, що також гарантує ідеальну посадку по стопі.

Для кого призначені ортопедичні кросівки?

В першу чергу, таке взуття потрібне людям, що страждають різними ортопедичними патологіями:

· Плоскостопістю;

· Вальгусною деформацією великого пальця;

· П'ятковою шпорою;

· Артритом і артрозом суглобів нижніх кінцівок;

· Радикулітом, остеохондрозом та іншими захворюваннями хребта.

Ортопедичне взуття забезпечує фізіологічно правильне положення стоп і захищає опорно-руховий апарат від ударних навантажень, що виникають при ходьбі, завдяки чому прогресування перерахованих патологій сповільнюється або зовсім припиняється, а больовий синдром і втома ніг значно знижуються.

Всім іншим носити анатомічні кросівки рекомендується в профілактичних цілях. Дітям вони потрібні для правильного формування склепінь стопи і корекції різних відхилень на початкових стадіях. Дорослим купити ортопедичні кросівки рекомендується для:

· Профілактики захворювань стоп;

· Зниження втомлюваності ніг при стоячій роботі або тривалих піших прогулянках;

· Поліпшення кровообігу в нижніх кінцівках і зменшення набряклості.

В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви знайдете великий вибір ортопедичних кросівок для дітей і дорослих за найдоступнішими цінами. Доставка здійснюється по всій Україні. Форма оплати можлива будь-яка, на ваш розсуд.