З березня 2017 року турецька компанія Pabeste займається виробництвом високоякісного ортопедичного взуття. Використовуються сучасні дослідження та інноваційні методи у проектуванні ортопедичного взуття для чоловіків та жінок, призначеного для повсякденного використання. Весь асортимент взуття Pabeste виготовляється зі 100% натуральної шкіри з урахуванням високих стандартів здоров'я та комфорту ніг.
Ортопедичне взуття Pabeste розроблене для корекції або покращення структури та функції опорно-рухового апарату. Воно може бути призначене для людей, які страждають на різні медичні стани, такі як плоскостопість, артрит та інші проблеми з ногами або спиною. Таке взуття також може бути корисним для тих, хто проводить багато часу на ногах або відчуває незручність при ходьбі.
Ортопедичне взуття зазвичай характеризується зручними устілками та підошвами з гарною амортизацією, може мати спеціальні конструктивні особливості, такі як збільшена ширина, застібки, що регулюються, або навіть індивідуально виготовлені устілки. Ці функції спрямовані на забезпечення підтримки, стійкості та комфорту, мінімізуючи навантаження на суглоби та знижуючи ризик розвитку або посилення медичних проблем.
Ортопедичне взуття Пабесте часто рекомендується лікарями-ортопедами або іншими медичними фахівцями після діагностики та оцінки конкретного стану пацієнта. Воно може бути необхідне для використання протягом певного часу або постійно, залежно від медичних показань.