Для комфортної ходьби і профілактики захворювань стоп важливо вибирати якісну і правильну, з ортопедичною точки зору, взуття. Саме такими є напівмокасини, представлені в каталозі інтернет-медмагазину «Ортоп». Таке взуття ідеально підійде для носіння в теплу пору року, а головне - воно забезпечить правильне положення стоп і допоможе запобігти їх деформаційним змінам.

Чим ортопедичні мокасини відрізняються від звичайних?

Головною їх особливістю є анатомічна конструкція устілки. Вона забезпечує підтримку поздовжнього склепіння і ефективно розвантажує стопу, завдяки чому ноги до кінця дня менше втомлюються. Також ортопедична устілка сприяє:

· Пом'якшенню навантаження на суглоби і хребет;

· Поліпшенню кровообігу в нижніх кінцівках;

· Позбавленню від відчуття тяжкості і набряків;

· Усуненню дискомфорту при тривалій ходьбі або постійному перебуванні на ногах.

Для додаткової зручності напівмокасини ортопедичні оснащуються пружною нековзною підошвою, яка добре згинається в ділянці носка. Вона володіє відмінними амортизаційними властивостями, завдяки чому навантаження по всій поверхні ступні розподіляється рівномірно. Широкий носок не здавлює пальці і дозволяє вільно ворушити ними у взутті, а верхня частина з натуральної шкіри сприяє циркуляції повітря і запобігає пітливості ніг.

Кому рекомендується носити ортопедичне взуття?

Анатомічні напівмокасини (сабо) будуть корисні всім без винятку, але особливо це стосується людей, які:

· Страждають плоскостопістю, вальгусною деформацією стоп, п'ятковою шпорою, варикозним розширенням вен або захворюваннями суглобів (артрит, артроз);

· Регулярно піддають нижні кінцівки підвищеним навантаженням (працюють на ногах або часто піднімають тяжкості);

· Мають надлишкову вагу;

· Часто відчувають відчуття тяжкості і втоми в ногах.

Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити ортопедичні напівмокасини високої якості, виготовлені з натуральної шкіри, в яких Вам забезпечений ефективний захист стоп і максимальна зручність протягом усього часу їх носіння. Оформити замовлення можна як на сайті, так і в телефонному режимі. Також запрошуємо відвідати наші фірмові салони в Києві та інших великих містах України, де Ви зможете отримати професійну безкоштовну консультацію з будь-якого питання і забрати цікавлять товари самовивозом.