Зимове взуття повинне не тільки відмінно зігрівати ноги. Вибираючи нові чоботи, необхідно звертати увагу на те, щоб вони не були тісними або, навпаки, занадто вільними. Також для зими бажано купувати взуття з досить товстою нековзною підошвою, яка буде захищати від падінь і можливих травм.

Найкращим варіантом за всіма параметрами є чоботи ортопедичні. Вони теплі, надійно фіксують ногу, не ковзають і зручні в процесі носіння. Головною же їх перевагою є анатомічна конструкція, що має на увазі наявність наступних елементів:

· Ортопедична устілка з супінатором, що забезпечує підтримку ступні в фізіологічно правильному положенні. Також вона виконує функцію, що амортизує і знімає навантаження з суглобів.

· Укріплений задник, який надійно фіксує гомілковостопний суглоб і утримує п'яту у вертикальному положенні.

· Вільний носок, що не здавлює передній відділ стопи і не заважає рухати пальцями.

Завдяки тому, що стопа в такому взутті займає правильне положення, ризики її деформацій істотно знижуються, а ноги при тривалій ходьбі набагато менше втомлюються. У порівнянні зі звичайними чоботами, ортопедичні моделі ефективно розвантажують суглоби нижніх кінцівок і знімають м'язову напругу, що дозволяє відчувати себе легко і комфортно протягом цілого дня.

Кому рекомендується носити ортопедичні чоботи?

Орто взуття призначене для лікування і профілактики різних захворювань стоп, тому використовувати його можна абсолютно всім. Особливо воно корисне для людей, які страждають плоскостопістю, вальгусною або варусною деформацією, п'ятковою шпорою і варикозним розширенням вен. Ортопедичне взуття запобігає швидкій стомлюваності і знижує набряклість ніг, робить ходьбу більш комфортною і безболісною.

Окремо варто відзначити важливість носіння таких чобіт для дітей. В період активного розвитку стопи і формування її фізіологічних зведень неправильне взуття може призвести не тільки до розвитку плоскостопості, але і до ряду інших проблем зі здоров'ям. Щоб їх уникнути, краще всього купити ортопедичні чоботи, які не дадуть склепінням стоп опускатися і, таким чином, допоможуть запобігти появі деформаційних змін. Плюс до всього, дитині в них буде дуже тепло і зручно.

В інтернет-медмагазині «Ортоп» представлений великий вибір високоякісного стильного взуття для дітей і дорослих, купити яке можна з доставкою в будь-який населений пункт України. Все, що Вам потрібно зробити, - це заповнити форму замовлення на сайті або зв'язатися з нами за телефоном.