Якщо ноги швидко втомлюються, а робота пов'язана з інтенсивними фізичними навантаженнями, ортопедичне взуття Ledi Anatomic може стати ідеальним придбанням і гарантією комфорту на кожен день. Вироби цього бренду вже давно завоювали визнання українських споживачів завдяки інноваційним технологіям у виробництві і найвищим стандартам якості. Ledi Anatomic - це не просто стильне взуття на будь-який випадок, але і впевненість в собі і своїй ході.

Види і моделі

Компанія Ledi Anatomic спеціалізується на власній розробці і виготовленні анатомічного взуття з урахуванням фізіологічних особливостей стопи. Це означає, що її може носити кожна людина, яка піклується про здоров'я своїх ніг. А підібрати потрібну модель не так вже й складно, оскільки асортимент постійно розширюється, і сьогодні на українському ринку доступні наступні групи товарів:
• дитяче взуття: сандалі і шльопанці з супінаторами;
• чоловічі сандалі і шльопанці;
• босоніжки, сандалі і сабо для жінок;
• професійні анатомічні моделі зі шкіри для людей, чия робота пов'язана з тривалими навантаженнями на ступні.

Особливості та функціональне призначення взуття

Сербська компанія з виробництва медичного взуття Ledi Anatomic була створена в 1982 році, і досить швидко стала лідером в своїй ніші не тільки на внутрішньому, а й на світовому ринку. За допомогою сучасного обладнання та інноваційних технологій їй вдалося створити взуття, що відчутно допомагає ногам і всьому хребту. Відмітна особливість моделей Ledi Anatomic - верх з натуральних матеріалів, низ - з гнучких нековзних полімерів. Унікальний вигин підошви і ортопедичні вставки забезпечують наступний лікувальний ефект:
• коректують плоскостопість різних типів і на різних стадіях розвитку;
• покращують кровопостачання кінцівок;
• розвантажують хребет і суглоби;
• знімають набряклість і втому ніг;
• попереджають появу деформацій стоп.
Взуття Леді Анатомік ідеально підходить для людей із зайвою вагою, жінок під час вагітності, і всіх, хто за родом своєї діяльності постійно знаходиться на ногах. Спеціальна лінійка професійних сабо подобається багатьом лікарям, кухарям, перукарям. Великий вибір розмірів і кольорів дозволяє підібрати взуття під будь-який наряд і стиль. Щоб купити ортопедичне взуття Ledi Anatomic, загляньте в один із салонів «Ортоп», або оформите замовлення на сайті магазину з доставкою в своє місто.