На протязі ось вже більше 70 років чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня" займається виробництвом ортопедичного взуття для дітей і дорослих. Всі моделі націлені на те, щоб максимально запобігти можливим деформаціям нижніх кінцівок, а оптимальний мікроклімат і комфорт для ніг забезпечується за рахунок того, що тут:
1) використовується тільки високоякісна натуральна сировина;
2) обов'язково враховуються особливості анатомічної будови стопи людини.

Видове різноманіття і відмінні риси продукції ТМ Берегиня

У каталозі нашого медмагазина представлені стильні моделі ортопедичного взуття для дітей різних розмірів. Для перших кроків відмінно підійдуть напівчеревики і черевики для ясельного віку. Взуття Берегиня має формовану підошву з ТЕП зі спеціальним скошеним каблуком Томаса, який:
- забезпечує правильний розподіл навантаження по всій поверхні підошви;
- запобігає завалювання стопи всередину;
- надає додаткову підтримку подовжньому склепіння.
Високий жорсткий задник надійно фіксує п'яту і голеностоп, а досить широка носочна частина не перешкоджає вільному руху пальцями.
Для дошкільнят та дітей шкільного віку виробник також пропонує туфлі і демісезонні черевики з натуральної шкіри. Серед їх особливостей можна відзначити:
· Ортопедичну устілку з супінатором (підтримує подовжній звід і амортизує ударні навантаження);
· Нековзну жорстку підошву, яка володіє належною гнучкістю в ділянці носка (завдяки цьому забезпечується фізіологічний перекат стопи і стійкість при ходьбі);
· Твердий високий задник, що утримує п'яту в правильному вертикальному положенні;
· Вільний, закруглений і злегка піднятий носок, який запобігає здавлюванню пальців і спотиканню;
· Застібки за допомогою ремінців на липучках Velcro, що дозволяють регулювати обхват ноги.
Ще однією перевагою взуття "Берегиня" є демократична ціна. Якщо Ви шукаєте якісні та недорогі туфлі або черевики для дитини, продукція цієї торгової марки - один з кращих варіантів.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичне взуття Берегиня Ви можете будь-яким, зручним для Вас, способом: заповнивши форму замовлення на сайті, зателефонувавши по телефону або відвідавши один з наших фірмових салонів. Ми пропонуємо різні варіанти оплати (на вибір покупця), а також оперативну доставку по Києву та в інші регіони України.