Для цінителів комфортного, а головне - правильного з ортопедичної точки зору взуття, компанія FootCare розробила широкий модельний ряд анатомічних сандалій, шльопанців, босоніжок і сабо для дорослих і дітей, які забезпечують максимум зручності при ходьбі і допомагають запобігти деформації стоп. Продукція цього вітчизняного бренду характеризується оптимальним поєднанням ціни і якості, завдяки чому вона завоювала значну популярність серед українського споживача.

Якими достоїнствами володіє взуття FootCare?

В першу чергу, хочемо зазначити, що виготовляється вона з якісної натуральної шкіри. Це не тільки забезпечує винятковий комфорт для ніг, але і значно продовжує термін служби взуття - вона має високу міцність і довго зберігає привабливий вигляд.
Далі зупинимося докладніше на особливостях її конструкції. Представлена ​​в нашому каталозі взуття Футкеа має:

  • Зручну анатомічну устілку, сконструйовану з урахуванням анатомічної будови стопи. Вона має спеціальне поглиблення в області п'яти для амортизації ударних навантажень, супінатор для підтримки поздовжнього склепіння, роздільник пальців і бортики по краях для більш надійної фіксації ступні.
  • Посилену антиковзну підошву з пробки і спеціальної мікропористої гуми, яка забезпечує стійкий контакт з твердими поверхнями і запобігає можливим травми.
  • М'який шкіряний верх, що створює додатковий комфорт і захищає стопи від натирання.

Для дорослих купити ортопедичне взуття FootCare рекомендується з метою зменшення навантаження на нижні кінцівки і профілактики плоскостопості, вальгусної деформації, п'яткової шпори і інших захворювань стоп. Також її застосування дозволяє полегшити ходьбу при вже наявних деформаціях, знизити стомлюваність ніг і набряклість. Для жінок і чоловіків в асортименті торгової марки FootCare представлені анатомічні шльопанці, сандалі, босоніжки, сабо, полумокасини.
Дітям ортопедичне взуття, перш за все, потрібне для правильного формування стопи і вироблення красивої впевненої ходи. Анатомічні дитячі сандалі і сабо відмінно підходять для активного проведення часу на вулиці або в закритих приміщеннях (їх можна використовувати в якості змінного взуття для садка, школи або будинку). Такі моделі ефективно знімають навантаження з ніг і хребта, підтримують ступню в фізіологічно правильному положенні і запобігають отримання травм.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» взуття FootCare купити можна за найнижчою ціною. Спосіб оплати можливий будь-який, на ваш розсуд. Доставка по Києву здійснюється кур'єром, а в інші населені пункти України - «Новою поштою».