Якщо у Вас є хронічні захворювання ніг або інші проблеми, при яких лікар рекомендує носити ортопедичне взуття, зверніть увагу на бренд Hergos. Це виробник з віковим досвідом, який завоював глибоке визнання споживачів в усьому світі. Взуття HERGOS виготовляється справжніми майстрами своєї справи за найвищими стандартами якості, що підтверджено Сертифікатом відповідності СЕ. Подбайте про здоров'я своїх ніг і оціните переваги виробів Hergos в нашому інтернет-магазині.

Різноманітність видів і моделей

Ортопедичне і реабілітаційне взуття Хергос широко представлена ​​на українському ринку. Модельний ряд цієї торгової марки задовольнить найвибагливішого покупця і вирішить будь-яку медичну проблему, пов'язану з ногами. В асортименті є моделі для дітей та дорослих:
• дитячі босоніжки і сандалі для хлопчиків і дівчаток;
• літне жіноче взуття: босоніжки і шльопанці;
• демісезонні жіночі туфлі і кросівки;
• кросівки демісезонні і для спорту.
Всі вироби мають гідний зовнішній вигляд і виконані в різноманітній кольоровій гамі, що дозволяє підібрати модель під будь-який наряд або випадок.

Особливості та переваги взуття Hergos

Ортопедичне взуття ТМ Hergos робиться в Італії на сімейній фабриці Sabatini Calzature, що володіє також однойменною торговельною маркою Sabatini. Підприємство було засноване Луїджі Сабатіні ще в кінці XIX століття, і ось вже більше 120 років кілька поколінь родини розвивають справу і підтримують традиції виробництва. Сьогодні вироби під ТМ Hergos доступні в магазинах більш ніж 10 країн Європи і користуються величезним попитом у споживачів.
Продукція Хергос особлива тим, що при її виготовленні використовуються новітні технології і матеріали, наприклад, спеціальний еластичний склад з натуральних волокон, що підвищує терапевтичний ефект при вальгусній деформації стоп. У своєму прагненні зробити взуття максимально комфортним і стильним виробники безперервно ведуть нові розробки і розширюють модельний ряд. Всі вироби виконані з натуральної шкіри, текстилю та мають продуманий дизайн, що є характерною рисою товарних лінійок цього бренду.
Незважаючи на привабливий зовнішній вигляд, взуття досить функціональне і вирішує ті проблеми, для яких призначене. В асортименті є спеціальні моделі рекомендовані:
• при плоскостопості;
• при вальгусній і варусній деформації стоп;
• для зниження навантаження на ступні;
• для фіксації п'яти;
• моделі для занять спортом.
Отримати рекомендації щодо вибору потрібної моделі і купити ортопедичне взуття HERGOS Ви можете в нашому інтернет-медмагазині «Ортоп».