Згідно з офіційною статистикою ВООЗ, більше половини населення Землі страждає різними захворюваннями стоп. Найбільш поширеними патологіями є; плоскостопість, вальгусна деформація великого пальця ( «кісточка» на нозі) і п'яткова шпора. Для полегшення симптомів цих захворювань, а також для уповільнення прогресування і корекції деформаційних змін стоп обов'язково рекомендується носити спеціальне анатомічне взуття.
У порівнянні зі звичайними моделями, представленими на полицях більшості магазинів, сабо ортопедичні мають ряд суттєвих відмінностей:
· Для забезпечення фізіологічно правильного положення ступні використовується ортопедична устілка з супінатором поздовжнього склепіння. Вона сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні підошви, пом'якшенню тиску на проблемні зони і зменшенню больових відчуттів під час ходьби. Виробляються устілки з м'якої натуральної шкіри, що створює додатковий комфорт.
· Підошва в ортопедичного взуття - в міру жорстка і досить пружна, завдяки чому вона ефективно амортизує ударні навантаження. Протиковзкий рельєф забезпечує хороше зчеплення з будь-якими поверхнями і захищає ноги від можливих травм при пересуванні.
· Ще одна відмінна риса ортопедичних сабо - широка носочна частина, яка не здавлює передній відділ стопи і дозволяє вільно ворушити пальцями.
В асортименті інтернет-магазину «Ортоп» представлений великий вибір високоякісних анатомічних сабо для дорослих і дітей, які відмінно підійдуть для носіння як на вулиці, так і в приміщеннях. У них стопа завжди буде знаходитися в правильному положенні, завдяки чому ризик її деформації зводиться нанівець, а ходьба стає більш комфортною.

У яких випадках показано носіння орто взуття?

Купити ортопедичні сабо рекомендується при наявності наступних проблем:
· Сплощення поздовжнього, поперечного або обох склепінь стопи;
· Швидка стомлюваність і набряклість ніг;
· Відхилення першого пальця стопи і поява на ньому шишки;
· Болі в п'яті;
· Мозолі і натоптиші;
· Варикозне розширення вен;
· Захворювання суглобів нижніх кінцівок (артроз, артрит).
Також ортопедичне взуття є одним з найефективніших засобів профілактики захворювань стоп. Дуже корисним воно буде для людей, що мають надмірну вагу і представників професій, пов'язаних з великим навантаженням на ноги. Анатомічні сабо допоможуть розвантажити стопи, зменшити тиск на суглоби і хребет, знизити стомлюваність і набряклість нижніх кінцівок.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» до Вашої уваги представлене ​​ортопедичне взуття від провідних вітчизняних і світових виробників, яке неодмінно порадує Вас зручністю, високою якістю і доступною ціною.