В останні роки плоскостопість та інші ортопедичні патології у дітей та дорослих стали діагностуватися все частіше, і виною тому багато в чому - носіння неправильного взуття. У звичайних сандалях на плоскій підошві стопа приймає неправильне положення, в результаті чого погіршується її амортизаційна функція, і ноги починають піддаватися підвищеним навантаженням. Надалі це загрожує сплощенням склепінь, швидкою втомлюваністю, серйозним дискомфортом при ходьбі і погіршенням стану всього опорно - рухового апарату, а тому до вибору взуття слід підходити вкрай відповідально.
Влітку найкращим варіантом для повсякденного носіння будуть ортопедичні сандалі. Завдяки анатомічній конструкції вони забезпечують фізіологічно правильне положення стопи і зменшують ймовірність її деформацій. Також серед переваг цього взуття можна відзначити:
· Відповідність особливостям фізіологічної будови ступні. Ортопедична устілка з супінатором забезпечує підтримку поздовжнього склепіння. У багатьох моделях є роздільник пальців і п'ятковий амортизатор.
· Використання високоякісних матеріалів. Устілка і верхня частина сандалій виготовляються з м'якої натуральної шкіри, завдяки чому вони не натирають ноги і дозволяють відчувати себе комфортно протягом усього дня.
· Стильний сучасний дизайн. Зовні сандалі ортопедичні мало чим відрізняються від звичайних: вони не тільки неймовірно зручні, але й гарні.

Кому можуть знадобитися анатомічні сандалі?

Основні показання до носіння орто взуття є:
· Плоскостопість;
· «Кісточка» на нозі (вальгусна деформація великого пальця);
· Варусна патологія;
· П'яткова шпора;
· Варикозне розширення вен;
· Біль в ногах і хребті;
· Проблеми з суглобами;
· Набряклість ніг.
Дітям ортопедичне взуття рекомендується носити для правильного формування склепінь стопи, а також для профілактики і корекції початкових стадій плоскостопості, вальгусної, варусної і плоско-вальгусної постановки стоп. Дорослим анатомічні сандалі допоможуть зменшити втомлюваність ніг і набряклість, що особливо актуально для представників професій, де нижні кінцівки піддаються надмірним постійних навантажень. В цілому ж, орто взуття буде корисне для всіх, хто хоче зберегти здоров'я стоп на довгі роки.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичні сандалі для дітей і дорослих Ви зможете за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України. Для цього просто заповніть форму замовлення або зателефонуйте нам по телефону. Безкоштовні консультації наших фахівців-до ваших послуг, друзі.