Спорт, безумовно, корисний для здоров'я, проте лише в тому випадку, якщо займатися ним правильно. Зокрема, необхідно з особливою увагою підходити до вибору спортивного взуття. Воно повинно добре амортизувати ударні навантаження, надійно фіксувати стопу і захищати її від можливих травм. Крім того, велике значення в спортивному взутті має устілка.
У звичайних кросівках, як правило, використовуються вкладиші без супінаторів, які не забезпечують належну підтримку склепінь стопи. Через це навантаження по поверхні підошви розподіляється нерівномірно, м'язи надмірно напружуються і ноги швидше втомлюються. Також перевантаження нижніх кінцівок часто призводить до сплощення склепінь і розвитку інших деформацій стоп. Для профілактики і корекції подібних патологій медики рекомендують носити ортопедичні кросівки.
У порівнянні зі звичайним взуттям, вони мають ряд вагомих переваг:
· Завдяки відмінним амортизаційним властивостям підошви ортопедичне  спортивне взуття добре гасить удари при ходьбі, бігу та стрибках, захищаючи суглоби нижніх кінцівок і хребет від перевантажень.
· Анатомічна конструкція устілки забезпечує правильне положення стопи у взутті і підтримку поздовжнього склепіння, за рахунок чого ризики розвитку плоскостопості та інших деформаційних змін значно знижуються.
· Задник надійно фіксує п'яту і гомілковостопний суглоб, а м'яка внутрішня підкладка захищає шкіру від натирання.
· Носочна частина досить вільна, яка запобігає здавлюванню переднього відділу стопи, дозволяючи без проблем рухати пальцями ніг.

Ще однією перевагою спортивного ортопедичного взуття, представленого в асортименті інтернет-медмагазину «Ортоп», є відмінна якість виконання. Всі моделі виготовлені з першокласних повітропроникних матеріалів, що забезпечують додатковий комфорт для ніг, а міцні шви і надійна підошва сприяють тривалому терміну служби взуття.

Кому і для чого рекомендується носити ортопедичні кросівки?

В першу чергу, хочемо зазначити, що використовувати таке взуття можна не тільки для занять спортом, а й для повсякденного носіння. Для дітей користь ортопедичного взуття полягає в тому, що воно забезпечує фізіологічно правильний розвиток ступні і створює комфортні умови при пересуванні. Також його застосовують для профілактики і лікування різних форм плоскостопості, плоско-вальгусної і Х-образної деформації.
Дорослим купити спортивне ортопедичне взуття варто для:
· Зменшення навантаження на ноги під час спортивних тренувань, тривалих прогулянок або тривалого перебування в стоячому положенні;
· Профілактики і лікування деформаційних змін стоп і варикозного розширення вен;
· Зниження втоми і хворобливих відчуттів в ногах;
· Запобігання набряклості нижніх кінцівок.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» представлений великий вибір ортопедичних кед і кросівок для дітей і дорослих, купити які Ви можете з доставкою в будь-який населений пункт України. Форма оплати можлива будь-яка, на ваш розсуд. Доставка по Києву здійснюється кур'єрською службою або поштою, в інші регіони країни - «Новою поштою».