Босоніжки - найактуальніше літнє взуття для дітей і дорослих. Але якщо є проблеми зі стопами, спосіб життя передбачає тривале перебування на ногах, тоді найкращим варіантом стануть босоніжки ортопедичні. Вони набагато зручніші і більш функціональні від звичайних моделей, до того ж виготовлені з урахуванням сучасних тенденцій моди, що особливо важливо для молодих людей. У такому взутті Ваші ноги не будуть відчувати втоми і болю, а оточуючі Вас люди навіть не здогадаються, що це лікувальні вироби.

Особливості та переваги ортопедичних босоніжок

Будь-яке ортопедичне взуття, в тому числі і босоніжки, мають свої особливості і відмінності. Перш за все, це підвищена комфортність, яка досягається за рахунок ергономічності і функціональності підошви. Для виготовлення верху використовуються тільки безпечні для здоров'я людини матеріали переважно натурального походження. Всі внутрішні деталі обробляються спеціальним пом’якшуючим складом, що виключає натирання і утворення мозолів.
Конструкція ортопедичних босоніжок зазвичай складається з таких деталей:
• гнучкої нековзної підошви, що забезпечує правильний перекат стопи під час ходьби;
• ортопедичної устілки з супінаторами і амортизаційними вставками;
• додаткових спеціальних вкладок в певній частині підошви, в залежності від призначення виробу;
• жорсткого задника (особливо характерно для дитячих моделей);
• невисокого каблука або танкетки, які формують правильний анатомічний вигин стопи - в дитячих босоніжках, як правило, застосовується каблук Томаса, який не допускає завалювання ніжки;
• функціональних застібок, що регулюють повноту.
Окремим пунктом варто виділити дитячі босоніжки для корекції варусної деформації стоп, або клишоногості, яка часто проявляється в дитячому віці. Антиварусні босоніжки мають більш складну конструкцію зі спеціальною підошвою, яка відхилена на зовнішню сторону, і, як би розводить ніжки дитини. Устілка в таких виробах плоска, зі спеціальним ущільненням біля великого пальця.

Призначення взуття

Босоніжки з ортопедичною устілкою підійдуть усім, хто:
- має захворювання стоп;
- багато часу проводить на ногах.
При регулярному носінні такого взуття виявляється відчутний лікувальний і профілактичний ефект, оскільки:
• рівномірно розподіляється навантаження на стопи;
• розвантажуються суглоби і хребет;
• поліпшується кровотік в кінцівках;
• коригуються плоскостопість та інші деформації, не допускається їх подальший розвиток.
Таке взуття можна носити, де завгодно: в приміщенні, на вулиці або на природі. А купити ортопедичні босоніжки від кращих виробників найвигідніше у нас, в інтернет - магазині «Ортоп». Ми пропонуємо широкий асортимент самих різних моделей на будь-який вік і смак, а також безкоштовну консультацію фахівців і швидку доставку по всій Україні.