Про здоров'я стоп потрібно піклуватися, починаючи з самого раннього віку, тому для дітей краще всього купувати правильне анатомічне взуття. Дитячі ортопедичні сандалі, босоніжки і домашні тапочки Grubin допоможуть зростаючій ніжці формуватися правильно, завдяки чому ризики розвитку плоскостопості значно знизяться, і в майбутньому у дитини буде красива впевнена хода.
Не можна недооцінювати значення орто взуття і для дорослих. Через те, що приблизно у 30% жінок і чоловіків є ті чи інші проблеми зі стопами, комфортні анатомічні сандалі, шльопанці, в'єтнамки, сабо та полумокасини стають просто незамінними помічниками в боротьбі з хворобами ніг.

Кому може знадобитися ортопедичне взуття Grubin?

Для підвищення комфортності ходьби і профілактики ортопедичних патологій носити таке взуття рекомендується всім без винятку. Моделі, представлені в асортименті цієї торгової марки, володіють стильним сучасним дизайном, завдяки чому зовні анатомічні босоніжки практично нічим не відрізняються від звичайних.
Але особливо взуття Грубін буде корисним для людей, які страждають такими патологіями:
· Плоскостопість;
· Вальгусна деформація великого пальця (кісточка на нозі);
· П'яткова шпора;
· Натоптиші;
· Мозолі;
· Набряклість ніг;
· Варикоз;
· Артрит та інші захворювання суглобів.
Використовувати анатомічне взуття можна як в якості повсякденного варіанту для носіння на вулиці, так і для захисту ніг від перевтоми під час роботи. Вона ефективно розвантажує стопи, покращує кровообіг в нижніх кінцівках і перешкоджає появі набряків, за рахунок чого носити його вважають за краще медичні працівники, кухарі, офіціанти і представники інших професій, які працюють на ногах.
Ортопедичне взуття виробництва компанії Grubin (Сербія) оснащується зручними анатомічними устілками супінаторами поздовжнього склепіння, роздільником пальців, п'ятковим амортизатором і високими бортиками по краях, що забезпечують більш надійну фіксацію ступні в правильному положенні. Підошва з пробки і мікропористої гуми відмінно гасить ударні навантаження і робить ходу легшою, а м'яке велюрове покриття устілки і шкіряний верх запобігають натиранню шкіри стоп і дарують відчуття комфорту.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичне взуття Grubin можна з доставкою в будь-яку точку України. Ми пропонуємо найдоступніші ціни, зручні варіанти оплати (на вибір покупця) і високий рівень обслуговування, що включає безкоштовні консультації з усіх питань.
Звертайтеся, будемо раді допомогти!