Людям, які проводять багато часу на ногах, дуже важливо носити якісне, а головне - правильне з точки зору ортопедії взуття. Серед його особливостей можна відзначити:
· Наявність анатомічної устілки, що забезпечує підтримку склепінь і рівномірно розподіляє навантаження по всій поверхні підошви;
· Досить широкий закруглений носок, який не здавлює стопу, запобігає утворенню мозолів і дає можливість вільно рухати пальцями;
· Перфорований верх з натуральної шкіри, добре пропускає повітря і дозволяє ногам дихати;
· Товсту і пружну підошву, яка забезпечує більш стійке положення і виконує функцію, що амортизує.
Ортопедичне взуття Adaco повністю відповідає всім цим вимогам. Для жінок в асортиментній лінійці бренду представлені зручні капці і сабо з натуральної шкіри. Завдяки продуманому дизайну колодки і підошви такі моделі взуття сприяють зниженню навантаження на нижні кінцівки і запобігають їх швидкій стомлюваності. Також жіноче взуття Адако дозволяє відчувати комфорт навіть при тривалому перебуванні в стоячому положенні і ефективно захищає стопи від можливих пошкоджень в процесі роботи (перш за все, це стосується сабо з закритим верхом).
Подбав виробник і про чоловіків. Для них пропонуються високоякісні анатомічні сабо, які мінімізують навантаження на стопи під час довгого перебування на ногах, добре знімають відчуття втоми з гомілковостопного суглоба і литкових м'язів.

Якими ще особливостями володіє взуття Adaco і для кого воно буде корисним?

Ортопедичне взуття Adaco роблять в Хорватії з дотриманням строгих європейських стандартів якості. Ціни на нього, при цьому, дуже доступні, завдяки чому продукція цього бренду користується великою популярністю серед покупців. Найчастіше всього його вибирають:
· Медичні працівники;
· Кухарі;
· Працівники сфери обслуговування і представники інших «стоячих» професій.
Купити ортопедичне взуття Adaco також рекомендується людям, що страждають від тих чи інших захворювань стоп. Воно допомагає зменшити хворобливі відчуття, викликані захворюваннями суглобів нижніх кінцівок, п'ятковою шпорою, кісточкою на нозі, натоптишами, мозолями. Для полегшення ходьби і профілактики можливих травм стоп його корисно носити людям похилого віку, вагітним жінкам і домогосподаркам.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» взуття Адако купити можна за найнижчою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України. Для цього просто заповніть форму замовлення на сайті або зателефонуйте нам по телефону. Звертайтеся, будемо раді допомогти!