Взуття Qmed призначена для реабілітації пацієнтів, які перенесли травми або операції на ногах. За рахунок спеціальної конструкції воно ефективно розвантажує необхідний відділ стопи в період відновлення, коли будь-яке навантаження на оперовану ділянку протипоказане. Розмір такого взуття легко регулюється, тому його можна використовувати не тільки після операцій, але і при інших захворюваннях, коли носити звичайні моделі немає можливості. Вироби Qmed виготовляються з якісних повітропроникних матеріалів, що гарантують комфорт і зручність Вашим ногам.

Різновиди і призначення виробів

Компанія Qmed є виробником величезної кількості товарів для здоров'я та реабілітації. Її асортимент налічує сотні найменувань, починаючи з м'ячів і подушок, і закінчуючи ортопедичними виробами для опорно-рухового апарату. Взуття цього бренду представлене ​​в наступних варіантах:

• сандалі з закритим носком для ходьби в гіпсі;

• відкриті сандалі на липучках під гіпс і пов'язку;

• післяопераційні туфлі Барука, призначені для реабілітації після переломів і операцій на передньому відділі стопи.

Все реабілітаційне взуття даної марки має універсальний розмір, оскільки регулюється за допомогою застібок-липучок. Вироби однаково підходять як для лівої, так і для правої ноги.

Особливості взуття та показання до застосування

Польський виробник Qmed спеціалізується на виробництві медичних товарів і техніки різного призначення. Фірма входить до групи компаній MDH ltd, що є лідером з торгівлі медичною продукцією та займає в Польщі найбільшу нішу на ринку роздрібної торгівлі. Вироби Qmed охоплюють широкий спектр захворювань опорно-рухового апарату і поставляються в багато країн Східної і Центральної Європи.

Взуття займає невелику частку у виробництві компанії, але воно дуже функціональне і користується високим попитом. Лікарі рекомендують взуття Кьюмед в таких випадках:

• після оперативного втручання на кінцівках;

• при складних деформаціях стоп, коли інше взуття не підходить;

• при набряках, подагрі, діабетичній стопи;

• для розвантаження переднього і п'яткового відділів;

• для захисту стопи від ударного навантаження і фіксації її в потрібному положенні;

• при загоєнні відкритих ран і виразок на ногах;

• для поліпшення кровообігу і прискорення процесу реабілітації;

• при носінні гіпсу і післяопераційних пов'язок.

Незважаючи на спеціальне призначення, всі взуттєві вироби мають приємний ергономічний дизайн і роблять процес відновлення більш комфортним. Купити ортопедичне взуття Qmed, відповідно до Ваших потреб, можна в інтернет - магазині «Ортоп», де представлені базові моделі цього бренду. У нас працюють досвідчені консультанти з медичною освітою, які допоможуть:

- зробити вибір;

- оформити замовлення.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України.