Компанія Sursil Ortho є одним з провідних виробників дитячого ортопедичного взуття. В асортиментній лінійці бренду представлені:
· Ортопедичні туфлі для дівчаток і хлопчиків;
· Сандалі з закритим високим задником і з відкритим носком;
· Дитячі демісезонні і зимові черевики;
· Чоботи.
У всіх перерахованих моделях взуття Сурсіл Орто є анатомічна устілка, яка забезпечує фіксацію ступні в правильному положенні, підтримує подовжній звід і сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні підошви. Також у багатьох черевиках, туфлях і сандалях можна зустріти каблук Томаса. Він трохи подовжений по внутрішньому краю стопи, завдяки чому створюється додаткова підтримка поздовжнього склепіння і зменшується навантаження на суглобово-зв'язковий апарат.
Окремо хочемо звернути увагу на взуття Sursil Ortho з високими берцями. Такі моделі надійно фіксують п'яту і голеностоп, а також перешкоджають розвитку варусної і вальгусної постановки ступні. Сандалії, туфлі і черевики з високим жорстким задником забезпечують фізіологічно правильне положення ніг у взутті і успішно виправляють деформації на початкових стадіях. Якщо дитина ходить на носочках, взуття Сурсіл Орто купити варто для того, щоб п'ята надійно притискалася до підошви і у малюка виробилася правильна хода. Завдяки м'якій шкіряній підкладці в області щиколотки задник не натирає шкіру і не доставляє дискомфорту під час пересування, а зручні застібки дозволяють регулювати ступінь фіксації, в залежності від повноти ніжки.
Виробляє компанія Сурсіл Орто взуття і для дорослих. Воно має:
- підошву особливої ​​форми для ефективного розвантаження переднього відділу стопи;
- спеціальне захисне покриття для тильної частини, що запобігає потраплянню пилу і вологи всередину черевика.
 А ось післяопераційне взуття Сурсіл рекомендується в наступних випадках:
· Після травм і хірургічних втручань на передньому відділі ступні;
· При синдромі діабетичної стопи (в тому числі, за наявності ран і виразкових поразок на шкірі);
· При сильних набряках ніг, викликаних запальними або інфекційними захворюваннями;
· Для полегшення пересування при подагрі, бурситі і інших хворобах суглобів.

Якими достоїнствами володіє ортопедичне взуття Сурсіл?

Продукцію торгової марки Sursil Ortho купує все більша кількість споживачів, оскільки воно поєднує відмінну якість і демократичну ціну.
Серед особливостей цього взуття можна виділити:
· Великий вибір як універсальних профілактичних моделей, так і спеціалізованих антіварусних. Також в каталозі представлені черевики і сандалі при ДЦП.
· Верх і підкладка виготовляються з натуральної шкіри, що сприяє максимальному комфорту для ніг і підтримці сприятливого мікроклімату всередині взуття.
· Підошва у всіх моделях - стійка і пружна, не ковзає і має гарні амортизаційні властивості.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичне взуття ресурсів Орто Ви можете з доставкою в будь-яку точку України. Просто заповніть форму замовлення на сайті або зателефонуйте нам по телефону, виберіть зручний варіант оплати, і найближчим часом ми відправимо товар найкращим для Вас способом.