З огляду на широку поширеність захворювань стоп, особливо серед жінок, проблема їх лікування і профілактики стає все більш актуальною. На допомогу в цій справі приходить ортопедичне взуття. Воно забезпечує підтримку стопи в правильному анатомічному положенні, завдяки чому ймовірність її деформації значно зменшується. Також орто взуття робить ходьбу більш комфортною і запобігає швидку стомлюваність ніг, що робить її просто незамінною для людей, які багато пересуваються протягом дня або працюють стоячи.
Для жінок і чоловіків всесвітньо відомий австрійський бренд Ganter створив колекцію високоякісних і надзвичайно зручних кросівок, черевиків, черевик і чобіт, що ідеально підходять для повсякденного носіння. Продукція цієї торгової марки виготовляється з кращих натуральних матеріалів із застосуванням унікальної технології 4-точкової амортизації, що забезпечує ефективне розвантаження стоп і плавний перекат з п'яти на носок.

Якими ще перевагами володіє ортопедичне взуття Ganter?

Торгова марка Гантер випускає взуття преміум-класу, ціна якого повністю виправдана високою міцністю, зносостійкістю і привабливим зовнішнім виглядом. Серед інших його особливостей варто відзначити:
· Анатомічно сформовану устілку з натуральної пробки і шкіри, яка повторює природні вигини ступні і підтримує склепіння в правильному положенні (додатковий плюс - ці матеріали відмінно пропускають повітря і сприяють підтримці оптимального мікроклімату всередині взуття);
· Ексклюзивну полегшену підошву XL EXTRALIGHT, що відмінно пом'якшує ударні навантаження і забезпечує додатковий комфорт при ходьбі (в зонах п'яти, плесни і носка розташовані спеціальні точки амортизації);
· Досить широкий носок, не стискує пальці і запобігає натиранню передньої частини стопи (це особливо важливо для людей, які страждають вальгусною деформацією).
Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що взуття Гантер можна підібрати на ноги різної повноти. В асортиментній лінійці бренду представлені як універсальні моделі, які підійдуть практично кожному, так і окремі різновиди черевик для володарів широких або вузьких стоп.
Щоб купити ортопедичне взуття Ganter в інтернет-медмагазині «Ортоп», просто зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму замовлення на сайті. Форма оплати можлива будь-яка, на ваш розсуд. Доставка по Києву здійснюється кур'єром або поштою, по Україні - «Новою поштою».