Термовзуття має унікальну властивість зберігати тепло тіла і забезпечувати комфорт для ніг при будь-якій погоді. Виготовляється воно зі спеціального мембранного матеріалу, який затримує холод і вологу, що надходять зовні, і, в той же час, пропускає повітря до ніг і виводить природні випаровування назовні. Завдяки цьому взимку в них абсолютно не холодно, а в осінньо-весняний період - не жарко. Також воно не парить під час перебування в приміщеннях або активного проведення часу на свіжому повітрі.

З огляду на всі ці достоїнства термочеревик, багато батьків вважають за краще купувати для дітей саме таку модель. Однак, для максимальної зручності і збереження здоров'я стоп дитини, при їх виборі рекомендується звертати увагу на те, щоб це було саме ортопедичне взуття з наступними особливостями:

· Задник повинен бути високим і досить жорстким. Це необхідно для надійної фіксації гомілковостопного суглобу і утримання п'яти в правильному положенні. Також високий задник зменшує ймовірність потрапляння снігу та вологи всередину взуття.

· Не менш важливе значення має підошва. Найкращий матеріал для її виготовлення - спеціальна термопластична гума. Вона добре амортизує ударні навантаження, забезпечує відмінне зчеплення з будь-якими поверхнями і запобігає ковзанню завдяки особливому рельєфу.

· Устілка обов'язково повинна бути анатомічною. Її відмінні риси полягають в наявності супінаторів поздовжнього і поперечного зводу, які підтримують стопу і сприяють рівноцінному розподілу навантаження по всій її поверхні.

Термочеревики ортопедичні, представлені в асортименті інтернет-медмагазину «Ортоп» повністю відповідають цим вимогам. Також вони мають зручні застібки у вигляді липучок, які забезпечують хорошу фіксацію ноги і не доставляють дитині труднощів в процесі самостійного взування.

Для кого будуть корисними ортопедичні черевики?

Оскільки склепіння стоп у дітей формуються досить довго (до 7-10 років), в цей період дуже важливо вибирати взуття, яка буде сприяти їх правильному розвитку. Кращим варіантом в холодну пору року є саме ортопедичні термочеревики. Вони застосовуються для лікування і профілактики:

· Плоскостопості;

· Плоско-вальгусної, вальгусної (Х-образної) і варусної постановки стоп.

Регулярне носіння орто взуття сприяє запобіганню деформаційних змін, формуванню правильної постави, а також виробленню красивої і впевненої ходи.

Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити ортопедичні термо черевики з доставкою в будь-який населений пункт України. Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі - досить просто подзвонити по одному з вказаних номерів або залишити заявку на зворотній дзвінок.