Після оперативного втручання, а також при деяких хронічних захворюваннях нижніх кінцівок рекомендується знизити, або зовсім виключити навантаження на стопи. І для цього необхідне спеціальне реабілітаційне взуття, яке можна носити з пов'язкою і гіпсом. Вироби італійського бренду OSD ідеально підходять для цієї мети. Взуття OSD виготовлено ​​з м'яких дихаючих матеріалів, завдяки чому зменшуються больові відчуття і прискорюється процес відновлення.

Асортимент і різноманіття моделей

Компанія «OSD» має в своєму розпорядженні широку лінійку реабілітаційного взуття різного призначення. В каталозі бренду присутні такі позиції:

• м'які післяопераційні туфлі із закритим носком і верхом;

• післяопераційні сандалі з відкритим носком;

• післяопераційне взуття на шнурках і липучках;

• демісезонні шкіряні туфлі для діабетичної стопи;

• легкі текстильні туфлі для діабетиків;

• літні моделі для діабетичних стоп;

• м'які тапочки з регульованим верхом, які підходять для набряклих кінцівок, а також під гіпс і пов'язку.

Варто відзначити, що з асортименту цього ж виробника до багатьох моделей можна підібрати додаткові ортопедичні устілки, які зроблять взуття ОСД ще більш комфортною.

Функціональність і варіанти застосування взуття

Компанія «OSD» була створена в тандемі італійського бізнесмена з українським лікарем в 2003 році. Спочатку це була невелика фірма, яка досить швидко обзавелася надійними партнерами і перетворилася на провідного світового виробника медичних товарів і техніки. Сьогодні діяльність «OSD» грунтується на власному повному циклі виробництва: від розробки моделей до їх реалізації. Під ТМ OSD випускаються сотні найменувань продукції - від медичного обладнання до компресійного трикотажу.

Серед ортопедичних товарів фірми особливе місце займає реабілітаційне взуття, виготовлене з урахуванням таких критеріїв:

1. Сезонність. В асортименті є моделі для різної погоди, для дому та прогулянок на вулиці.

2. Натуральні дихаючі матеріали. Верх взуття завжди виконаний зі шкіри або текстилю, підошва - з пористої м'якої гуми, що виключає ковзання, робить вироби легкими і комфортними.

3. Можливість регулювання підйому. Все взуття має функціональні застібки у вигляді липучок або шнурівки, завдяки яким конструкція легко і швидко розкривається.

4. Широке призначення. Вироби можна використовувати не тільки в післяопераційний період, а й у повсякденному житті при таких захворюваннях, як діабет, артрит, набряки, ревматизм, деформації стоп, подагра, бурсит.

Відповідність запитам споживача - головна місія і орієнтир компанії, тому всі вироби тут відрізняються винятковою якістю. А підібрати і купити ортопедичне взуття OSD, з доставкою по Києву і в будь-яку точку України, Ви можете у нас, в інтернет - магазині «Ортоп», де представлений широкий вибір моделей на всі випадки життя.