Для людей, які страждають різними захворюваннями стоп, ортопедичне взуття, безперечно, є найкращим варіантом для повсякденного носіння. Воно значно підвищує комфортність при ходьбі і тривалому знаходженні на ногах. Також ортопедичне взуття ефективно розвантажує стопу і перешкоджає сплощенню її склепінь, чого не можна сказати про звичайні шльопанці, які багато хто любить носити в теплу пору року.
На думку лікарів-ортопедів, літні капці і в'єтнамки на плоскій підошві є одними з найшкідливіших для ніг поряд з туфлями на високих підборах або з вузьким носком. У звичайних шльопанцях стопи погано фіксуються, через що при ходьбі в них людина змушена постійно трохи згинати пальці, щоб взуття не спадало. Це призводить до перенапруження м'язів ступні, появі дискомфортних відчуттів і швидкої втомлюваності ніг. Однак, головна небезпека носіння такого взуття полягає в збільшенні ризиків деформаційних змін стоп. Уникнути розвитку плоскостопості та інших патологій можна, замінивши звичайні тапочки на шльопанці ортопедичні.
Відмінні риси їх конструкції:
· Ортопедична устілка з супінатором, що забезпечує підтримку склепінь стопи і сприяє рівномірному розподілу навантажень;
· Міцна, підошва, яка добре згинається в ділянці носка, пом'якшує удари під час ходьби і забезпечує хорошу стійкість;
· Верхня частина з ремінцями або застібками у вигляді липучок для надійної фіксації стопи і запобігання зісковзуванню шльопанців.
Додатковою перевагою є те, що ортопедичні шльопанці виготовляються з якісних, переважно натуральних матеріалів, завдяки чому ходити в них дуже комфортно. Вони абсолютно не натирають шкіру і дозволяють їй дихати, а головне - ефективно розвантажують стопи і знижують втомлюваність ніг.

Кому корисно носити ортопедичне взуття?

Анатомічні шльопанці для дорослих і дітей, представлені в асортименті інтернет-медмагазину «Ортоп», рекомендується використовувати для лікування і профілактики таких патологій:
· Поздовжня і поперечна плоскостопість;
· «Кісточка» на нозі (вальгусна деформація великого пальця);
· П'яткова шпора;
· Набряклість ніг;
· Варикозне розширення вен.
Особливо корисним ортопедичне взуття буде для людей, вимушених проводити багато часу на ногах або тих, які мають надлишкову вагу. У таких випадках воно допоможе не тільки зменшити втому ніг, але і знизити навантаження на суглоби нижніх кінцівок і хребет, що, в свою чергу, буде сприяти збереженню здоров'я людини, в цілому.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичні шльопанці Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: заповнивши форму замовлення на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Доставка здійснюється по всій території України, оплата можлива як готівкою, так і безготівковим розрахунком.