В даному розділі Ви можете ознайомитися з послугами, які ми надаємо своїм покупцям і клієнтам. Медмагазин «Ортоп» займається не тільки продажем медичних товарів і техніки, але також пропонує скористатися такими пропозиціями, як консультація лікаря, кінезіотейпування, і ремонт тонометрів.

Консультація лікаря ортопеда-травматолога

Для лікування будь-якого захворювання використовується комплекс методів, і щоб отримати позитивний результат, потрібно добре орієнтуватися в самій хворобі. Наші лікарі - ортопеди займаються консультуванням з питань виготовлення індивідуальних устілок, які замовнику роблять прямо на місці, в салоні. Тому, перед покупкою цього медичного товару, бажано порадитися з фахівцем, який грамотно відповість на питання і допоможе у вирішенні проблеми. Для цього достатньо зателефонувати і записатися на зручний для Вас час, вільний в графіку. Якщо під час прийому, в магазині фірми, паралельно виникнуть неясності при виборі інших ортопедичних виробів, наші лікарі також з радістю нададуть Вам свою допомогу.
Коли точно є необхідність поставити запитання лікарю? Якщо у людини присутні наступні симптоми:
● Проблеми з суглобами - біль, почервоніння, припухлість, обмеження рухів.
● Біль в м'язах, що має різноманітний характер.
● Дискомфорт при ходьбі, відчуття тиску і тяжкості в стопах, що може говорити про плоскостопість.
● Сутулість і порушення постави.

Кінезіотейпування

Кінезіологія - це дисципліна, яка займається вивченням будь-якого виду м'язових рухів. В рамках цієї науки і знаходиться такий метод лікування різних захворювань опорно-рухового апарату, як кінезітерапія. При проведенні процедури, про яку йде мова, використовуються спеціальна клейка стрічка - кінезіо тейп. Вони мають безліч корисних властивостей, благотворно впливають на організм людини:
- знімають больові відчуття;
- покращують кровообіг і лімфоток;
- роблять рухи більш вільними і комфортними.
Тейп є досить еластичним, тому при застосуванні він розтягує шкіру і піднімає її. Результат полягає в тому, що на цій ділянці зменшується тиск, поліпшується циркуляція крові і лімфи. Але працюють тейпи тільки за умови, що вони були накладені правильно і в потрібному місці, тому найкраще звернутися до фахівця.
Кінезітерапія буде ефективна в таких випадках:
- травми верхніх і нижніх кінцівок, спини;
- дитячий церебральний параліч;
- біль в колінних, тазостегнових, гомілковостопних суглобах;
- хвороби шийно-плечового відділу.
Тейпування буває трьох видів. Перший - лімфатичний, при якому шкірний покрив піднімається, і простір під ним звільняється, що дозволяє крові і лімфі вільно циркулювати. Функціональний - займається регулюванням тонусу м'язів. І третя методика діє конкретно на зв'язки, що найбільш необхідно в післяопераційному періоді.
Накладення тейпа роблять на чистому, сухому місці, за півгодини до фізичних навантажень. Бажано видалити волосся на цій ділянці, щоб запобігти неприємним відчуттям при знятті тейпа. Для його видалення можна використовувати спеціальний засіб. Методикою накладення кінезіо тейпа володіє фахівець, тому рекомендовано звернутися до нього, щоб отримати максимальний ефект.

Ремонт медтехніки

Коли Ваш тонометр раптом перестав функціонувати, ми не рекомендуємо займатися усуненням поломки самостійно. Якщо у Вас просто не вийде його полагодити - не біда, а от якщо зробите гірше, то майстру доведеться з ним довго повозитися. Ремонт медтехніки - це процес досить специфічний і вимагає точності, адже за показниками апарату судять про стан людського організму.
Якщо Вас цікавить, де ремонтують тонометри, то пропонуємо замовити цю послугу у нас. Ми робимо:
- повну діагностику приладу;
- ремонт механічних та автоматичних тонометрів;
- заміну груші і манжети тонометра;
- усунення будь-якої причини поломки.
Можливість відремонтувати тонометр є в Дніпрі, Полтаві та у Львові. Виконують ремонт медичної техніки кваліфіковані майстри, що дають гарантію якості. До того ж, у нас присутня абсолютно адекватна цінова політика та індивідуальний підхід до кожної людини.
Послуги нашим клієнтам надають тільки досвідчені і грамотні фахівці, тому Ви можете не турбуватися про результати.