Якщо Вам знадобився бандаж для колінного суглоба, гомілковостопного, променевого, ліктьового або плечового, рекомендуємо звернути увагу на продукцію торгової марки Трівес. Компанія займається виробництвом ортопедичних виробів вже більше 28 років, і за цей час вона зарекомендувала себе виключно з позитивного боку.
Зокрема, особливою популярністю серед покупців користуються бандажі для суглобів Трівес. Вони поєднують в собі високу якість і доступну ціну, а широкий модельний ряд дозволяє підібрати найбільш підходяще пристосування як для лікування різних травм і захворювань суглобів, так і для їх профілактики.

Видове різноманіття бандажів Трівес

В асортиментній лінійці компанії представлені наступні види медичних орто-пристосувань:
· Бандаж для колінного суглоба. Еластичні наколінники застосовуються для профілактики травм при підвищених фізичних навантаженнях. Вони забезпечують легку фіксацію і компресію колінного суглоба, що сприяє розвантаженню коліна, зменшенню больових відчуттів при запальних захворюваннях і стимуляції відновних процесів. При більш серйозних пошкодженнях використовуються бандажі середньої жорсткості, а при необхідності повної іммобілізації кінцівки - тутор на коліно.
· Бандаж для гомілковостопного суглоба. Компанія Трівес випускає еластичні, напівжорсткі і жорсткі фіксатори голеностопа, які забезпечують надійну стабілізацію суглоба і допомагають полегшувати стан при травмах, запальних і дегенеративних захворюваннях. Також в асортименті Ви знайдете спеціальний бандаж для підтримки відвисаючоі стопи.
· Бандаж для променево суглоба. Допомагає зафіксувати зап'ястя в правильному положенні і прискорити відновлення після травм. Також променевозап'ястні бандажі можна використовувати з метою профілактики пошкоджень суглоба під час занять спортом і для полегшення стану при карпальному синдромі, артриті, бурситі і інших захворюваннях.
· Бандаж для ліктьового суглоба. Компресійний бандаж на лікоть забезпечує ефективне розвантаження і легку фіксацію суглоба. Застосовувати його рекомендується при болях різної етіології, запаленнях, в період реабілітації після травм і операцій.
· Бандаж для плечового суглоба. Рекомендується використовувати при пошкодженнях м'язово-зв'язкового апарату та інших легких травмах плеча. При необхідності іммобілізації плечового пояса після операції або зняття гіпсу оптимальним вибором буде пов'язка Дезо, косинка або бандаж з абдукційною (відводячою) подушкою.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити бандажі Трівес можна з безкоштовною кваліфікованою додатковою консультацією фахівця з медичною освітою і швидкою доставкою в будь-який населений пункт України. Для цього достатньо просто заповнити форму замовлення на сайті, зателефонувати або відвідати один з наших фірмових салонів.