Медичні бандажі є незамінними помічниками у багатьох ситуаціях. Наприклад, післяопераційний бандаж забезпечує захист шва, значно знижує ризик розвитку ускладнень і прискорює відновлення. Також їх використання показано після різних травм, при грижах різної локалізації, опущеннях внутрішніх органів та інших патологіях.
У нашому каталозі представлений великий вибір бандажів на всі випадки життя, і на особливу увагу серед них заслуговує продукція торгової марки Трівес.
Ця компанія вже понад 28 років успішно займається виробництвом ортопедичних товарів, які допомагають вирішувати широкий спектр проблем зі здоров'ям. Всі ортопедичні бандажі Трівес виготовляються з гіпоалергенних матеріалів оптимальної щільності та еластичності. Вони мають відповідні сертифікати якості, завдяки чому Ви можете бути на 100% впевнені у їхній ефективності та безпеці.

Асортимент бандажів Трівес

Щоб зрозуміти, які бандажі краще використовувати у тих чи інших випадках, пропонуємо ознайомитися з їх різновидами:
· Післяопераційні абдомінальні корсети призначені для підтримки черевної стінки після хірургічних втручань у ділянці живота та профілактики післяопераційних ускладнень. Вони сприяють правильному формуванню рубця, зменшують хворобливі відчуття та допомагають покращити тонус м'язів, скорочуючи термін реабілітації.
· Післяопераційні бандажі на грудну клітину використовуються в період відновлення після травм ребер та грудини. Також їх застосування показано після операцій на грудній клітці, при міжреберній невралгії та міозиті.
· Бандажі для пупкової грижі допомагають зафіксувати випинання в області пупка та запобігають його утиску. Використовувати їх можна як профілактичний засіб при тяжких фізичних навантаженнях та в період реабілітації після хірургічного лікування з метою запобігання рецидивам патології. Корисними будуть і при травмах передньої черевної стінки, розбіжності м'язів живота.
· Бандажі для пахової грижі. Є спеціальні пояси для профілактики випинання і защемлення грижових утворень в області паху.
· Післяопераційні бандажі при опущенні внутрішніх органів. Обмежують патологічну рухливість нирок, печінки та інших органів черевної порожнини, допомагають нормалізувати тонус м'язів живота та запобігти посиленню проблеми.
· Бандажі при опущенні органів малого тазу. Виготовляються у вигляді трусів з високою талією, які компресійно впливають на передню черевну стінку і забезпечують підтримку органів у правильному фізіологічному положенні.
Фахівці інтернет-медмагазину «Ортоп» з радістю допоможуть Вам визначитися з відповідною моделлю та правильним розміром бандажу. Щоб купити бандаж та отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію, просто зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті. До Ваших послуг – служба швидкої адресної доставки.
Ми бажаємо всім міцного здоров'я. Бережіть себе.