Кожен, хто хоч раз стикався з переломом, знає, скільки незручностей доставляє гіпсова пов'язка, яка традиційно використовується при лікуванні таких травм. Сьогодні подібних проблем можна легко уникнути, використовуючи спеціальний полімерний іммобілізуючий бинт Скотчкаст. Це сучасна альтернатива гіпсу, яка володіє цілим рядом незаперечних переваг. Серед них:
1. Невелика вага (Скотчкаст легше гіпсу в 4-5 разів).
2. Висока міцність (матеріал може витримувати досить великі навантаження, не деформуючись при цьому).
3. Стійкість до впливу вологи (бинт Scotchcast не боїться води, тому з ним можна спокійно купатися).
4. Хороша повітропроникність (шкіра під ним дихає і не виникає подразнення та попрілості).
5. Більш естетичний зовнішній вигляд. Пов'язка з полімерного бинта практично не виділяється під одягом і виглядає набагато акуратніше, ніж гіпс.
З огляду на всі ці достоїнства даного матеріалу, його по праву можна назвати відмінною заміною гіпсовій пов'язці при лікуванні переломів. Він забезпечує надійну фіксацію травмованих частин тіла і є більш комфортним в процесі експлуатації. Застосовувати «штучний гіпс» рекомендується для створення циркулярних, лангетних, а також комбінованих пов'язок (в тому числі, в поєднанні з напівтвердим бинтом Софткаст).

Особливості використання бинта

Скотчкаст являє собою пластиковий гіпс, виготовлений зі спеціального синтетичного бинта і просочений поліуретановою смолою. Волокно добре тягнеться в усіх напрямках, що дозволяє накладати пов'язки ідеально по контуру травмованої частини тіла. Матеріал нетоксичний, проте, з метою запобігання прилипання смоли до шкіри, накладати бинт слід тільки в гумових рукавичках. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що робити це повинен виключно кваліфікований фахівець!
Як правило, полімерний гіпс накладають на спеціальну підкладку, яка захищає шкіру і забезпечує додаткову зручність. Потім потрібну ділянку досить щільно забинтовують спіральним рухом таким чином, щоб кожна попередня спіраль перекривалася на половину або на дві третини ширини стрічки.
Після цього гіпс обертається вологим еластичним бинтом або обприскується водою з пульверизатора. При контакті з вологою відбувається хімічна реакція, яка веде до затвердіння матеріалу, в результаті чого пов'язка стає дуже міцною і стійкою до зовнішніх впливів.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити бинт Скотчкаст можна в рулонах різної ширини і довжини. Наші консультанти з радістю допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант і дадуть вичерпні відповіді на всі питання, що Вас цікавлять - просто зателефонуйте або скористайтеся формою зворотного зв'язку.