Протягом багатьох років лікування переломів проводилося переважно з використанням гіпсових пов'язок. Сьогодні ж на зміну їм прийшли більш досконалі і зручні засоби іммобілізації, зокрема, напівтвердий полімерний бинт Софткаст, який також називають синтетичним або пластиковим гіпсом. Виготовляється він із спеціальних фібергласових волокон, просочених поліуретановою смолою. При контакті матеріалу з водою бинт твердне і, при цьому, стає більш міцним, ніж звичайна гіпсова пов'язка.
Серед інших його переваг можна відзначити:
· Невелика вага. У порівнянні з гіпсом, бинт Softcast в 4-5 разів легше. За рахунок цього він набагато зручніше в процесі носіння.
· Стійкість до впливу вологи. Штучний гіпс НЕ розмокає при попаданні на нього води, завдяки чому з ним можна без проблем приймати душ і купатися.
· Повітропроникність. Пов'язка з такого бинта «дихає», що перешкоджає появі подразнення шкіри і свербежу.
Використовувати полімерний бинт можна для формування пов'язок різної твердості при лікуванні вивихів, переломів і інших травм опорно-рухового апарату. Також його застосовують при пошкодженнях зв'язкового апарату кінцівок, синдромі діабетичної стопи і в період реабілітації після остеосинтезу.

Як накладається синтетичний гіпс?

В першу чергу, звертаємо Вашу увагу на те, що даний виріб застосовується тільки за лікарським призначенням, і підбирати пов'язку повинен виключно кваліфікований фахівець. Оптимальну ширину Скотчкаста і необхідну кількість рулонів в кожному випадку визначає лікар  індивідуально, залежно від місця накладення.
Виготовляється пов'язка наступним чином:
· Спочатку на пошкоджену частину тіла одягається спеціальний панчіх Стокінет (покрівельний матеріал, який використовується з метою захисту шкірних покривів).
· Далі, при формуванні циркулярної пов'язки, бинт накладається по спіралі так, щоб попередні витки перекривалися на ½ або 2/3 ширини стрічки. Кількість шарів залежить від тяжкості ушкодження.
· При використанні методу функціональної стабілізації спочатку накладається основна циркулярна пов'язка з Софткаста. Потім лінію перелому фіксують лангетой з жорсткого бинта Скотчкаст, яка закріплюється ще одним шаром матеріалу Softcast.
· Після цього пов'язку змочують водою або обертають вологим еластичним бинтом, і чекають її затвердіння (цей процес займає не більше 10 хвилин).
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити бинт Софткаст Ви можете будь-яким зручним для себе способом: зателефонувавши по телефону, заповнивши форму замовлення або відвідавши один з наших фірмових салонів.
Ми пропонуємо найнижчі ціни і оперативну доставку по всій Україні. Також наші фахівці з радістю нададуть Вам кваліфіковану безктовну консультацію та допоможуть з вибором. Звертайтеся!