Коли дитина починає ходити, її не зміцнілі ніжки піддаються незвичним для них навантаженням. Саме це часто стає причиною розвитку плоскостопості та інших захворювань стоп, для профілактики яких і використовуються ортопедичні устілки. Вони забезпечують фізіологічно правильне розташування ступні у взутті і сприяють рівномірному розподілу тиску по всій поверхні підошви, а також допомагають коректувати деформації на початкових стадіях.

Застосовувати ортопедичні устілки для дітей рекомендується при наступних патологіях:

· Плоскостопість;

· Вальгусна, плоско-вальгусна установка стоп;

· Клишоногість;

· Приведення переднього відділу стопи і інші порушення.

Корисними вони будуть і для абсолютно здорових малюків. Орто устілки, завдяки особливій анатомічній конструкції, сприяють правильному формуванню склепінь стопи, що є відмінною профілактикою плоскостопості. Також вони пом'якшують ударні навантаження на опорно-руховий апарат, створюють комфортні умови при ходьбі і допомагають виробити гарну ходу.

Якими достоїнствами володіють дитячі ортопедичні устілки Трівес?

Компанія Трівес давно спеціалізується на виробництві ортопедичної продукції для ніг і інших товарів для здоров'я, які користуються великою популярністю в багатьох країнах світу. В її асортименті представлені різні моделі вкладишів в взуття для дітей, що допомагають ефективно боротися з цілою низкою проблем:

· Дитячі устілки Трівес при вальгусній деформації мають каркасну основу з викладенням внутрішнього і зовнішнього поздовжнього склепіння, що дозволяє коригувати не тільки неправильну постановку стоп, але і статичну плоскостопість;

· Устілки «від клишоногості» мають спеціальний пластиковий каркас з подовженим зовнішнім краєм, що запобігає зміщенню ступні при ходьбі і сприяє формуванню нормальної ходи;

· Устілки Трівес для дітей, призначені для використання з закритим взуттям, забезпечують профілактику вальгусної і плоско-вальгусної постановки стоп, а також створюють додатковий захист і зручність для ніжок дитини;

· Ортопедичні дитячі устілки з бортиком, завдяки особливій формі каркаса, сприяють правильній біомеханіці стопи при ходьбі, підтримують склепіння в фізіологічному положенні і ефективно коригують нефіксовані деформації.

В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити устілки для дітей Трівес можна за самою вигідною ціною з доставкою в будь-який населений пункт України. Наші консультанти з медичною освітою з радістю допоможуть Вам підібрати відповідний розмір, а також дадуть кваліфіковані відповіді на всі запитання. Звертайтеся!