Опорно-руховий апарат дитини - досить крихкий механізм, тому батькам слід особливо піклуватися про її здоров'я. Також дуже важливо своєчасно і правильно лікувати різні ортопедичні патології. Ефективним помічником в цій справі стане дитяча ортопедія Трівес.
Компанія пропонує широкий асортимент товарів, призначених для лікування і профілактики різних захворювань і травм опорно-рухового апарату у дітей. Їх використання дозволяє не тільки ефективно усувати патології, а й забезпечувати правильний фізичний розвиток дитини, тим самим значно знижуючи ризики виникнення проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Які дитячі ортопедичні товари випускає компанія Трівес?

Компанія Трівес вже більше 27 років займається виробництвом ортопедичних виробів для дітей і дорослих. Завдяки оптимальному поєднанню ціни і якості продукція даного бренду користується великою популярністю серед покупців, але головне - вона дійсно допомагає у вирішенні цілого ряду проблем з опорно-руховим апаратом.
Наприклад, в комплексному лікуванні м'язової кривошиї, порушень мозкового кровообігу у новонароджених, пологових черепно-спінальних травм і пошкоджень шийних хребців незамінною річчю є комір Шанца. Це спеціальне ортопедичне пристосування, призначене для фіксації шиї в правильному анатомічному положенні і обмеження її згинання / розгинання. Додатково бандаж для шийного відділу хребта допомагає зняти навантаження з хребців, нормалізувати тонус м'язів, поліпшити кровообіг в області голови та шиї.
Також в асортиментній лінійці компанії представлені:
· Коректори осанки (реклінатор, грудопоперековий корсет).
· Ортези на тазостегновий суглоб для дітей (шина Фрейка, стремена Павлика).
· Бандаж на променезап'ястковий суглоб.
· Дитячі ортопедичні подушки.
· Ортопедичні устілки для дітей.
Інтернет-медмагазин «Ортоп» надає можливість купити ортопедичні товари для дітей за найвигіднішими цінами. Додатково Ви зможете отримати:
- безкоштовну кваліфіковану консультацію від спеціалістів з медичною освітою;
- доставку в будь-який населений пункт України.
Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі.
Також запрошуємо відвідати наші фірмові салони в Києві та інших великих містах країни, де Ви зможете придбати необхідні товари найвищої якості з гарантією і сертифікатами.