Шишка або кісточка на нозі - дуже поширена ортопедична патологія, що характеризується викривленням першого плеснофалангового суглоба і його випиранням назовні. У медицині це захворювання носить назву Hallux valgus (Халюс вальгус) або вальгусна деформація великого пальця стопи, і проявляється воно наступними симптомами:
· Появою шишки біля основи великого пальця, що поступово збільшується в розмірі;
· Дискомфортом і білю в ногах під час ходьби;
· Появою мозолів і натоптишів в передньому відділі стопи;
· Швидкою стомлюваністю ніг.
Також на пізніх стадіях прогресування хвороби деформації можуть піддаватися і решта пальців стопи, що стає причиною ще більшої незручності. У таких випадках виникають труднощі з підбором взуття, порушується хода, а больові відчуття починають турбувати не тільки під час фізичної активності, але і в стані спокою.
Запобігти подібним ускладненням можна, використовуючи спеціальні вальгусні фіксатори. Це ортопедичні вироби, що допомагають виправити деформацію великого пальця і ​​запобігти його подальшому викривленню за рахунок фіксації плеснофалангового суглоба в правильному анатомічному положенні. Також протектор на кісточку захищає деформований суглоб від натирання взуттям, запобігає утворенню мозолів і натоптишів, зменшує біль і забезпечує більш комфортне пересування.

Кому і для чого варто купити Вальгусний бандаж?

Використовувати фіксатор для ніг від кісточки можна як для лікування, так і для профілактики вальгусної деформації стопи. Якщо шишка вже з'явилася, краще віддати перевагу текстильному бандажу, який надійно зафіксує плеснофаланговий суглоб і сприятиме його поверненню в нормальне фізіологічне положення.
У профілактичних цілях, а також для корекції початкових стадій Hallux valgus можна застосовувати гелевий фіксатор від вальгусної деформації (протектор на кісточку). Він виготовляється з особливого гіпоалергенного гелю ComfortGel, ефективно зменшує тиск на проблемну зону і забезпечує додатковий комфорт при носінні взуття. Крім того, Вальгусний бандаж такого типу допомагає виправити викривлення плеснофалангового суглоба і захистити від деформації решту пальців - багато моделей оснащуються міжпальцевою перегородкою, яка запобігає схрещуванню фаланг.
Найчастіше купити фіксатор для пальців ніг при кісточці лікарі рекомендують при наявності наступних патологій:
· Халюс вальгус;
· Молоткообразна деформація пальців;
· Бурсит першого плеснофалангового суглоба;
· Артрит, артроз пальців ніг;
· Подагра;
· Поперечна плоскостопість (це одна з найпоширеніших причин появи кісточки на нозі, через що вальгусна шина є незамінним аксесуаром для людей, які страждають на це захворювання).
Також бандаж для ніг від кісточок буде корисний для всіх, хто має підвищену схильність до розвитку вальгусної деформації. Перш за все, це стосується:
· Людей, які часто носять тісне, неправильне взуття (особливо любительок високих каблуків);
· Вагітних жінок;
· Літніх людей, які страждають на остеопороз або хронічними захворюваннями суглобів.
Купити вальгусну шину в інтернет-магазині «Ортоп» Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: оформивши замовлення на сайті, зателефонувавши по телефону або відвідавши один з наших фірмових салонів. Звертайтеся, ми з радістю Вам допоможемо!