Укр

Footcare - ортопедичні товари

за популярністю

У самій назві Foot Care - закладена основна функція продукції, "Догляд за ногами" - дозвольте своїм ніжкам відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

Продукція Foot Care представлена ​​на ринку України вже більше 10 років, і за цей період встигла завоювати високе покликання серед споживачів і фахівців. Продукція ТМ Foot Care виготовлена ​​їх високоякісного силікону і гелю. З 2015 року компанія впровадила та здійснила виробництво своєї продукції за новою технологією ComfortGel® technology.

Тепер продукцією даної торгової марки можуть користуватися люди страждають таким захворюванням як цукровий діабет, без ризику пошкодження шкірних покривів і це безумовний прорив!

Висока якість продукції досягається за рахунок технології і матеріалів, з яких виготовлені вироби. Коректори, пелоти, подпяточнікі, вкладиші, чохли і розпірки виготовлені з матеріалу ComfortGel, який забезпечують високий рівень амортизації і запобігає тертя. Міцність і довговічність виробів досягається за рахунок функції відновлення початкової форми після ударного навантаження.

Можливість використання продукції людям, що страждають на цукровий діабет, так як ComfortGel спеціально розроблений і пройшов ряд перевірок. Даний матеріал максимально близький по консистенції і по щільності до шкіри людини, що забезпечує природну амортизацію, м'якість і захист шкіри.

Силіконові і гелеві вироби виробляються на заводі в США, компанією SilMed LLC. Виготовлення ортопедичних шкіряних устілок проводитися на заводі в Україні компанією Волсмарт, під торговою маркою Foot Care.

Ми не стоїмо на місці, і кожен рік в тішимо Вас новинками, враховуючи Ваші побажання!