Якщо Ви шукаєте зручні та практичні вкладки у взуття, які забезпечать максимальний комфорт під час ходьби і допоможуть запобігти розвиток захворювань стоп, гелеві ортопедичні устілки, безсумнівно, є одним з найкращих варіантів. Вони мають прекрасні амортизаційні властивості і ефективно захищають ноги від ударних навантажень. Також гелеві устілки для взуття:
· Знімають напругу з м'язів і суглобів;
· Полегшують біль в стопі, викликану п'ятковою шпорою, натоптишами і іншими патологіями;
· Підвищують стійкість і запобігають ковзанню ступні всередині взуття;
· Забезпечують легкість ходи;
· Попереджають швидку стомлюваність ніг.
Досягається такий ефект завдяки використанню спеціального медичного гелю. Даний матеріал добре амортизує і розвантажує стопу, пом'якшує удари під час ходьби і занять спортом, в результаті чого ноги набагато менше втомлюються. Також вкладиші з гелю володіють високими гігієнічними і експлуатаційними властивостями. Вони добре пропускають повітря і сприяють підтримці оптимального мікроклімату у взутті, а термін їх служби складає цілих 12 місяців.
Цікаві устілки гелеві і особливою анатомічною конструкцією. Вкладиші для спортивного взуття, наприклад, мають 3 різні за щільністю зони для правильного розподілу навантаження по всій поверхні ступні, а також напівтвердий супінатор для підтримки поздовжнього склепіння. Масажна гелева устілка для взуття виконана з інноваційного матеріалу ComfortGel в формі пустотілих сот, за рахунок чого створюється ефект масажу і поліпшується кровообіг в стопах. Ще однією перевагою є наявність амортизаційної вставки в області п'яти.

Коли рекомендується використовувати ортопедичні гелеві устілки?

Такі вкладиші відмінно підходять для повсякденного носіння з різним взуттям, але особливо вони будуть корисними в наступних випадках:
· При наявності п'яткової шпори, натоптишів або мозолів;
· Під час занять спортом;
· При тривалому знаходженні на ногах.
Устілки з гелю легко і надійно кріпляться всередині взуття, а догляд за ними не вимагає особливих зусиль. У разі забруднення їх досить промити в мильному розчині і добре просушити, після чого вони знову будуть готові до використання. Щоб вкладиші прослужили довше, рекомендується уникати впливу на них прямих сонячних променів. Також забороняється сушити їх поблизу нагрівальних приладів.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити гелеві устілки Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: заповнивши форму замовлення на сайті, зателефонувавши по телефону або відвідавши один з наших фірмових салонів (адреси вказані в розділі «Магазини»). Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка здійснюється по всій Україні: по Києву - кур'єром або поштою, в інші населені пункти - «Новою поштою».