Гігієна, комфорт і здоров'я ніг забезпечується не тільки дотриманням загальних правил догляду за стопами, використанням косметичних засобів і відпочинком, а й носінням якісного взуття. Є ще рішення - ортопедичні гігієнічні устілки, які обійдуться значно дешевше, при цьому результат ви отримаєте аналогічний.

Загальне поняття орто устілок

Гігієнічні устілки (антибактеріальні) з ортопедичним ефектом - спеціальні вставки в взуття, які можна носити в будь-який сезон року, вкладаючи в улюблену «пару».
Ортопедичні устілки з антибактеріальним ефектом забезпечать комфорт ногам за рахунок зниження навантаження на стопи, гомілки, стегна і спину, а також за рахунок поглинання надмірного потовиділення.

Що таке гігієнічні устілки

На відміну від звичайних, гігієнічні устілки для взуття просякнуті антибактеріальною речовиною, завдяки чому поглинають неприємний запах, надмірну вологість і попереджають розвиток мікозу.
Як і ортопедичні супінатори, мають анатомічну форму, виготовляються з гігроскопічних матеріалів. Для просочення використовуються такі речовини:
● активоване вугілля, відоме своїми поглинаючи і зв'язуючими властивостями;
● sanitized - запатентована антимікробна речовина (винайдено в 1935 році в Швейцарії), яка перешкоджає розвитку грибкових захворювань шкіри і нігтів.
Відрізняються устілки і режимом носіння. Вони можуть бути багаторазові й одноразові. Другі прості в догляді - достатньо випрати в теплій воді з делікатним миючим засобом, просушити і знову вставити в взуття.

Навіщо, кому і коли використовувати?

Дана продукція підходить всім, хто піклується про своє здоров'я. Особливо рекомендується купити гігієнічні устілки тим, хто:
● займається спортом (любителі і професіонали);
● зіткнувся з проблемою гіпергідрозу стоп;
● має схильність до мікозу або вже страждає від хвороби;
● багато ходить пішки по різних поверхнях;
● страждає від порушення кровообігу.
Список можна продовжити, так як антибактеріальні вставки допомагають вирішити багато різних проблем, пов'язаних з ногами: втома, синдром неспокійний ніг, гіпергідроз, мікоз, неприємний запах, інше.
Використовувати устілки можна постійно - просто вставте їх в улюблену «пару» і насолоджуйтеся комфортом. Обов'язково пам'ятайте про правила догляду за устілками, які рекомендуються виробником.