Від стану стоп залежить здоров'я хребта і всього організму. Коли Ви ходите босоніж, відбувається масаж ступень, стимулюються рефлекторні точки, пов'язані з внутрішніми органами. В результаті підвищується активність імунної системи і поліпшується загальний стан. Але як досягти такого ефекту, якщо весь день доводиться ходити у взутті, а до вечора ноги втомлюються і набрякають? Ортопедичні масажні устілки - ідеальне рішення проблеми. З ними Ви відразу відчуєте прилив сил, і навіть в кінці дня будете насолоджуватися комфортом при ходьбі.

Що таке ортопедичні устілки

Устілка з ортопедичним ефектом має досить складну рельєфну конструкцію, завдяки якій стопа знаходиться в анатомічно правильному положенні, а навантаження при ходьбі розподіляється рівномірно. Досягається це за рахунок додаткових деталей, вбудованих в виріб - супінатора (м'якої опуклої вкладки з нижньої сторони) і амортизуючого шару в області п'яти. Рельєф, в точності повторює вигин ступні, доповнюється міцним каркасом і спеціальною вкладкою для фіксації склепінь стопи.

Ортопедичні устілки призначені для корекції і профілактики таких патологій опорно-рухового апарату:

• плоскостопості;

• деформації і викривлення пальців ніг;

• болю в спині;

• артрозів, артритів і інших захворювань суглобів;

• при порушенні кровообігу, тромбозах, варикозному розширенні вен.

Також їх рекомендується носити всім, чия діяльність протягом дня пов'язана з інтенсивними навантаженнями на ноги, спортсменам, вагітним жінкам.

Призначення і застосування масажних устілок

Устілки масажні відрізняються від звичайних ортопедичних поліпшеною рельєфністю, що забезпечує максимальний комфорт при пересуванні. Поверхня таких виробів покрита безліччю масажних подушечок, шипів або борозден різної висоти, розташованих в зонах певних точок стопи. При ходьбі вони амортизують, створюючи масажний ефект. Для підтримки стопи в правильному положенні конструкція устілок доповнена супінатором і вкладками під склепінням стопи і під п'ятою.

Масажні устілки для ніг виконують такі функції:

• відновлюють кровообіг, що важливо при порушенні терморегуляції і захворюваннях вен;

• знімають втому і набряклість;

• підтримують стопу в комфортному стані;

• зменшують навантаження на хребет;

• зміцнюють загальне здоров'я і дарують прилив сил.

Виготовляються масажні устілки з гіпоалергенного гелю або латексу з додаванням текстилю, завдяки чому не ковзають у взутті і легко обрізаються ножицями до потрібного розміру. Купити масажні устілки можна в магазині «Ортоп», де кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати підходящу модель, або зробити замовлення на сайті, отримавши його поштою в своєму місті.