Укр

Міжпальцеві перегородки для дітей Foot Care

за популярністю

Відгуки: Дитячі коректори і ортези на стопу

5
Евгений Дигорян
Все как положено но оказался великоват.
Жук Е.
Получили фиксаторы - прописал врач, рекомендовал именно этого производителя. так как для детей подходят лучше всего. Но мы пока еще не приспособились - ребенок капризничает - все же эта перегородка между пальцами мешает ему. Но бдуем пробовать - и не через такие проходили.
Маценко А.
Перепробували вже всього - коректуємо вальгусну стопу. Дитина вже підросла, їй хочеться і черевички гарні вдягнути, але проблеми з ніжками не завжди дозволяють це зробити. Тож спробуємо ще такий виріб, можливо, з ним буде комфортніше.
Шварц Стефаній
Замовили такі фіксатори для донечки. маю сказати, що вироби Foot Care підійшли якнайкраще через те, що вони дуже мякі, то ж не заважають дитині. Силікон також простий у догляді. Про ефект поки що не можу нічого сказати - використовуємо недовго.
Комарова Наталья
У нашего ребенка ДЦП в легкой форме, что со временем привело к деформации стоп. Все время покупаем только специальную медицинскую обувь, а это еще порекомендовали такие фиксаторы. Пока ничего не могу сказать об их эффекте, но по крайней мере они удобны в использовании.