Укр

Німецькі ортопедичні вироби для стопи

за популярністю

Ціни на Німецькі ортопедичні вироби для стопи (Вересень 2023)

Назва товару Ціна
Підп'яточник коригуючий клиновидний CORRECT, розмір S 275 грн
Підп'яточник PERFEKT, розмір S 218 грн
Пілот під поперечний звід стопи для всіх типів взуття T-FORM, розмір S 230 грн
Пілот для поздовжніх склепінь стопи для всіх типів взуття STEP, розмір S 378 грн
POINT PLUS - підп'ятник, використовується для лікування бокової і центральної шпор, розмір S 659 грн

Відгуки: Ортопедичні пристосування для стопи

10
Олександр Братусь
Созвонились сразу и сразу же привезли!!! Продукция FootCare - самая лучшая! Лучше китайских аналогов, и даже лучше французских и польских. Израильские, к сожалению, не пробовала, но предполагаю, что качество - не хуже. Продавцу - огромнейшая благодарность и нескончаемый поток покупателей!!!)))
Марина Данільцева
Сам по собі товар крутий і віжчувається, що він працює, але "шкіра", яка підтягує сам вальгус дуже слабка і вже на другий тиждеть видно, що скоро порветься і треба буде думати як її змінити. Але конструктив класний.
Юлія
Купувала наклейку на задник взуття - це просто спасіння! Весь день можу проходити у новому взутті і не натерти ноги. Щиро дякую!
Смирнова Віталія
А ще дуже добрі робітники допомогли мені виправити мою помилку і переписати номер, який я вказала випадково неправильно)
Смирнова Віталія
У мене є викривлення стопи, і внаслідок цього ВСЕ взуття дуже натирає ноги, особливо взимку чоботи. Випадково натрапила на ці манжети, це просто диво. За останні пів року жодної мозолі і мої ноги нарешті не в ранах і не треба відривати шкарпетки разом зі шкірою після кожної прогулянки. Дуже рекомендую!!!
Ірина Будянська
Хочу подякувати інтернет-магазину Ортоп за швидку відправку мого замовлення. Замовляла ці міжпальцеві перегородки на сайті в неділю 15.05.22 року, а у вівторок 17.05.22 року вранці вже й отримала. Замовила відразу 2 пари, оскільки ці перегородочки мені дуже подобаються.
Зоряна
В мене початкова стадія вальгусної деформації, викривлення не сильне, але почало боліти при ходьбі. Ці перегородки усунули в мене біль в кісточці при ходьбі. Але великий палець не сильно відводиться, перегородка тисне на суглоб другого пальця, другий палець болить і, мабуть, почне деформуватися в суглобі. Тому дану перегородку носити не можу, мабуть, треба буде замінити на перегородку на всі пальці.
Чабан Руслана Олексіївна
Недорогий і достатньо комфортний роздільник пальців.звязались оперативно,товар досить якісний
Тарасенко Світлана
Протектор для кісточки великого пальця з перегородкою захищає кісточку від натирання, мабуть, сприяє призупиненню подальшоі деформації суглоба великого пальця. Не думаю, що положення пальця може бути скориговано, але полегшення відчутно. Довге носіння, наприклад, протягом дня, дещо перечавлює палець, якщо він товстий.
Козаренко Артём
Купил в магазине Одессы, читаю отзывы, что используют по инструкции, а где инструкция? в коробке инструкции не было, как им пользоваться?