Укр

Ortop - ортопедичні товари

за популярністю

Виробником групи корсетних поясів і бандажів ТМ Ortop до 2019 року була компанія I-Ming Sanitary Materials Ltd. в тісній співпраці з компанією «Волсмарт» і на її замовлення. Починаючи з червня 2019 року компанія «Волсмарт» відкрила власне виробництво засобів реабілітації та бандажно корсетної продукції під ТМ Ortop. Всі конструкції розроблені з залученням вітчизняних фахівців: медиків, технологів, фахівців з біомеханіки. В області розробки і вдосконалення конструкцій і матеріалів компанія «Волсмарт» активно співпрацює з фахівцями університетських клінік, лікарями-ортопедами, травматологами, неврологами і реабілітологами.

Виробництво оснащене новітнім обладнанням. Висококваліфіковані співробітники забезпечують якість і надійність, закладені в технології виробництва. Вибір матеріалів і технологічність виготовлення гарантують незмінно високу ефективність, надійність і зносостійкість готової продукції.

Вироби медичного призначення під торговою маркою Ortop - ортопедична продукція для всієї родини! Наша мета - зробити якісні ортопедичні товари максимально доступними українському споживачеві.