Німецька компанія Pedag є визнаним європейським лідером з виробництва ортопедичних виробів для ніг. Уже понад 60 років вона випускає продукцію найвищої якості, яка користується попитом серед покупців по всьому світу і допомагає людям ефективно боротися з плоскостопістю, вальгусною деформацією і іншими захворюваннями стоп. Серед ключових особливостей ортопедичних товарів бренду Педаг можна відзначити:

· Використання першокласної сировини (переважно натуральної шкіри і спеціального гіпоалергенного латексу);

· Продуману анатомічну конструкцію (вкладиші в взуття Pedag виготовляються з урахуванням особливостей будови ступні, завдяки чому вони надають якісну підтримку проблемним зонам);

· Демократичну ціну (товари доступні широкому колу споживачів).

Істинна німецька якість продукції цієї компанії підтверджена численними сертифікатами, тому, купуючи її, Ви можете бути впевнені в реальній ефективності і повній безпеці.

Видове різноманіття продукції ТМ Pedag

В асортиментній лінійці компанії представлені вироби для вирішення різних проблем зі стопами:

· Шкіряні підп’яточники використовуються для полегшення больових відчуттів і підвищення комфортності ходьби при шпорі п'яти (п'яткова шпора) і для зниження ударного навантаження на стопу. Виробляє компанія і спеціальні підп'ятники для: корекції різниці в довжині ніг, вирівнювання положення п'яткової кістки, виправлення деформацій гомілковостопного суглоба.

· Пелот під поперечний звід (Т-образні і каплевидні) допомагають розвантажувати передній відділ стопи і сприяють профілактиці поперечної плоскостопості.

· Вкладка під плюсну істотно знижує навантаження на область плесни і пальців і, таким чином, сприяє поліпшенню амортизаційних властивостей взуття, зменшення стомлюваності стоп і полегшення больових відчуттів.

· Пелоти під подовжній звід призначені для зняття напруги зі стоп, зниження втоми при ходьбі і профілактики плоскостопості.

Також компанія випускає шкіряні ортопедичні устілки від плоскостопості для дорослих і дітей, вкладиші в спортивне взуття та інші товари для захисту стоп. В інтернет-магазині «Ортоп» купити ортопедичні вироби для стопи Pedag можна з доставкою по всій Україні. Для цього просто зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму замовлення на сайті.