Від якості сну залежить наше гарне самопочуття та здоров'я. У цьому нам ефективно допомагають матраци ортопедичні. «Андерсен» — один із найкращих європейських виробників якісної оздоровчої продукції для сну, що дає можливість чудово виспатися та зарядитися енергією на весь день. Вони представлені різними моделями в інтернет-медмагазині «Ортоп», де всі товари мають сертифікати якості та гарантії. А оскільки продукція поставляється безпосередньо від виробника, ми можемо запропонувати Вам доступні ціни.
Ортопедичні матраци Andersen бувають м'які, середньої жорсткості та жорсткі. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо їх у безпружинному варіанті з ефектом «пам'яті». Анатомічне спальне приладдя підлаштовуеться під форму тіла кожної людини, що сприяє правильному положенню хребта та розслабленню м'язів. Тіло повноцінно відпочиває, а сон стає спокійним та комфортним.
1. Топпери (тонкі ортопедичні матраци з ефектом «пам'яті») є додатковим шаром для пом'якшення жорстких поверхонь і вирівнювання диванів і ліжок. Часто їх беруть із собою на дачу. Вони виготовлені з гіпоалергенних матеріалів з антибактеріальною дією, що запобігає появі пилових кліщів. Стібаний чохол на блискавці легко стирається, а його низ виконаний з тканини «анти-сліп», яка не дає матрацу ковзати.
 2. Анатомічні безпружинні матраци «Андерсен» – це запорука здорового та комфортного сну. Ортопедичний ефект досягається за допомогою інноваційного матеріалу віскоеластику, який виробляють у Данії з урахуванням новітніх розробок та контролю якості продукції.
Таке спальне приладдя:
 · правильно розподіляє вагу тіла у лежачому положенні, підлаштовуючись під його контури та анатомічні особливості;
 · Забезпечує природне положення хребта, розслаблює шию, спину та суглоби;
· покращує циркуляцію крові та сприяє глибокому та спокійному сну без частих перевертань;
 · регулює та підтримує оптимальний баланс температури під час сну;
 · Благотворно впливає на загальне самопочуття, дають повноцінний відпочинок організму.

Також у медмагазині «Ортоп» Ви можете обрати наматрацники, які захистять Ваш матрац від забруднень, пилу, шкідливих мікроорганізмів, механічних пошкоджень та зношування. Вони забезпечують матрацу додаткову м'якість та пружність, легкі у догляді, стираються в машинці або руками. Є моделі з водонепроникними властивостями.
Подбайте про комфортний і здоровий сон для себе та своїх близьких!
З турботою про ваше здоров'я команда «Ортоп».