Ортопедичні матраци - це відмінний засіб для якісного, здорового сну для будь-якої людини, від чого безпосередньо залежить її самопочуття та працездатність. Вони корисні не тільки для людей з болями в спині та шиї, проблемами опорно-рухового апарату, але і для всіх – як профілактика захворювань, для комфортного відпочинку.
Ортопедичні матраци Askona є одними з найпопулярніших та найякісніших, завод фірми є лідером ринку пружинних блоків у Східній Європі. В інтернет-магазині медичних товарів «Ортоп» Ви можете підібрати оздоровче спальне приладдя, виходячи зі своїх переваг і анатомічних особливостей.
 
Матраци бувають різних розмірів - односпальні, півтораспальні та двоспальні, а також різної висоти. При виборі необхідно звернути увагу і на вагу користувача є варіанти з навантаженням до 170 кг. Багато моделей виготовлені з кокосової плити, яка забезпечує прекрасний теплообмін та вентиляцію спального місця, створює комфортний та здоровий мікроклімат. Цей матеріал гігієнічний і довговічний, а також має антиалергенні властивості.
 
У нас Ви знайдете анатомічні пружинні матраци Аскона в різних варіантах: жорсткі, середньої жорсткості і м'які. Всі вони розроблені спеціально для зняття втоми та відновлення сил під час сну, повного розслаблення тіла. Ви можете прийняти будь-яке зручне для Вас становище, і тому вранці відчуватимете, що чудово відпочили.
1. Пружинні ортопедичні матраци «Аскона» високої жорсткості рекомендовані при остеохондрозі та проблемах з поставою, а також зайвою вагою. Вони створять максимально комфортні умови для підтримки хребта та його фізіологічно правильного становища.
2. Матраци середньої твердості підходять і дітям, і дорослим. Також їх рекомендують:
- спортсменам;
- при проблемах у грудному та шийному відділах.
Наприклад, анатомічний матрац Askona Fitness Sport є ідеальним для людей, які ведуть активний спосіб життя. Він сприяє фізіологічно правильному положенню тіла під час сну та повному розслабленню м'язів, суглобів та сухожилля. Забезпечує оптимальну терморегуляцію в будь-який час року і має антибактеріальні властивості.
3. М'які матраци гарантують максимальний спокій та розслаблення, затишок та повноцінний відпочинок, ефективно знімаючи накопичене за день напругу за рахунок того, що спеціальна пружинна система ідеально підтримує кожну частину тіла. Підходять для різних вікових категорій.
4. Універсальний матрац з двома сторонами – наприклад, м'якою та середньо-жорсткою, – відмінне рішення для сімейної пари з різною вагою або поняттями про комфорт. Щоб змінити жорсткість, досить просто перевернути матрац.
Правильно підібраний ортопедичний матрац забезпечить Вам здоровий та комфортний сон, що благотворно позначиться на настрої та загальному стані організму.
До ваших послуг:
 - Безкоштовна кваліфікована консультація досвідчених фахівців;
- адресна доставка кур'єром чи поштою.
Завжди раді Вам допомогти!