Значну частину свого життя ми проводимо уві сні, тому дуже важливо забезпечити здоровий відпочинок уночі. У цьому допомагають, наприклад, ортопедичні матраци «Карібіан», які правильно розподіляють вагу тіла, розвантажують хребет, шию та суглоби. В результаті нормалізується кровообіг, тіло розслабляється в комфортному становищі, і вранці людина почувається відпочившою.
 
Ортопедичні матраци Karibian від іспанського виробника покликані забезпечити здоровий та глибокий сон, полегшити засинання та допомогти розслабитись після важкого дня. Вони виготовлені з екологічних гіпоалергенних матеріалів, які мають високу якість.
 
Анатомічні матраци «Карібіан» бувають різної жорсткості, розміру, а також пружинні та безпружинні. Є моделі для дітей, а також літньо-зимові варіанти, що регулюють теплообмін залежно від пори року. Всі вони індивідуально підлаштовуються під форму тіла, точно повторюючи вигини.
 
Переваги:
● ергономічність;
● екологічність;
● естетичність;
● ефект «пам'яті»;
● регулювання тепло- та повітрообміну;
● якісні матеріали верху та наповнювача.
 
Ортопедичні матраци від фірми «Карібіан» у мед.магазині «Ортоп» представлені в анатомічному варіанті:
 
1. Безпружинні. Ефект анатомічності досягається властивостями наповнювача.
❖ М'який матрац - найкращий вибір для старшого покоління та людей до 55 кг, а також при недугах поперекового відділу. Такий матрац подарує максимальний комфорт та розслаблення, моментально адаптуючись під контури тіла.
❖ Матрац середньої жорсткості підходить і дітям, і дорослим. Він також оптимально підтримує сплячу людину, рівномірно розподіляючи її вагу. В результаті зберігається фізіологічний вигин хребта, кров нормально циркулює по тілу.
❖ Жорсткий матрац витримує найбільше навантаження, чудово підходять для людей із зайвою вагою або проблемною поставою. Педіатри рекомендують укладати новонароджених на жорсткі матраци для правильного формування опорно-рухового апарату.
❖ Комбінований двосторонній матрац поєднує дві сторони з різною жорсткістю.
 
2. Пружинні матраци забезпечують баланс ваги з допомогою ортопедичних властивостей пружин і створюють провисання, тому хребет зберігає природне становище. Бувають: м'які, середньої жорсткості та жорсткі.
 
Ортопедичні матраци «Карібіан» допоможуть відновити сили, забезпечать здоровий, комфортний сон та відмінне самопочуття. Якщо у Вас виникли складності при виборі матраца, наші консультанти з медичною освітою та великим досвідом роботи завжди готові допомогти Вам.
Для Вашої зручності працює адресна доставка:
- по Києву - кур'єром та поштою;
- по Україні – сервісом “Нова Пошта”.