Комфортний здоровий сон є запорукою гарного самопочуття та настрою, що допомагає будь-якій людині бути більш щасливою та енергійною. Один із способів повноцінного нічного відпочинку – правильно підібраний ортопедичний матрац.
Такий виріб допоможе не тільки добре виспатися, але й запобігти захворюванням хребта, розслабити м'язи, нормалізувати кровообіг і позбавити безсоння.
У магазині медичних товарів «Ортоп» представлені різні вироби здоров'я, зокрема ортопедичні матраци Kinematics. Спальні приналежності цієї іспанської фірми мають анатомічні властивості, тобто миттєво підлаштовуються під вигини тіла людини, її індивідуальну анатомічну будову. Це дозволяє:

· точно та правильно підтримувати хребет та рівномірно розподіляти вагу тіла;
· Зняти втому, напругу з м'язів та суглобів;
· Поліпшити кровообіг;
· Забезпечити глибокий і спокійний сон.
 
Безпружинні ортопедичні матраци «Кінематикс» забезпечують фізіологічну підтримку тіла людини за рахунок підібраних наповнювачів.
М'який матрац для дітей має привабливий дизайн і виконаний з поліуретанової піни - сучасного матеріалу, що має ефект «пам'яті». Фібра софт і матеріал 3D створює оптимальний мікроклімат на поверхні виробу, так як має відмінну повітропроникність. В результаті відбувається постійна циркуляція повітря та регулювання термобалансу відпочиваючого.

Жорсткий анатомічний матрац для дорослих також повторює форму тіла, і людина швидше приймає зручне для відпочинку становище, менше повертається уві сні, спить спокійніше, а вранці почувається повністю відпочившою. Завдяки спеціальним матеріалам виріб має еластичність, пружність, гіпоалергенні та гігроскопічні властивості.
Купити матраци «Кінематікс» відмінної якості з наявністю сертифікату, гарантії та за абсолютно доступною ціною Ви можете в інтернет-медмагазині «Ортоп». Досвідчені консультанти з медичною освітою допоможуть зробити правильний вибір та підберуть варіант, що підходить саме під Ваші уподобання та особливості здоров'я.
До Ваших послуг - адресна доставка та будь-яка форма оплати.