Для повноцінного нічного сну необхідне якісне спальне місце, яке дозволить не тільки добре виспатися, але й стане запорукою гарного самопочуття та настрою. Ортопедичні матраци допомагають зняти напругу з усіх груп м'язів та зберегти природні вигини хребта.
Звичайний матрац виготовляють із наповнювачів, які не мають ортопедичних властивостей. Якщо в матраці виникли вм'ятини або зім'явся наповнювач, м'язи спини напружуються для відновлення правильного лордоза. У результаті людина прокидається із болем у спині.
Вирішенням цієї проблеми є ортопедичні матраци. «Сонель» — один з вітчизняних виробників такого спального приладдя. Ця фірма гарантує якість використовуваних наповнювачів та екологічність матеріалів. Анатомічні властивості виробів забезпечують підтримку тіла людини та індивідуально підлаштовуються під контури його тіла. За бажанням клієнта деякі матраци виготовляються у нестандартному розмірі.
Ортопедичні матраци Sonel представлені в інтернет-магазині «Ортоп» у різних варіантах, розмірах та для всіх вікових категорій. На нашому сайті ви можете знайти такі види даних виробів від цієї компанії:
· пружинні - м'які, напівжорсткі, жорсткі та комбінованої жорсткості;
· безпружинні - також різної жорсткості;
· Футони, або японські матраци;
· Топпери - тонкі вироби;
· Дитячі.
Пружинні матраци мають виражені ортопедичні властивості, еластичність, набувають форми тіла, повторюючи кожен його вигин. Вони забезпечують амортизацію та рівномірно розподіляють навантаження без залучення сусідніх пружин. Хребет сплячого знаходиться у правильному фізіологічному положенні, що знижує ризик появи болю в попереку. Сон стає більш комфортним і глибоким, а вранці людина почувається відпочившою.
Безпружинні матраци також запам'ятовують форму тіла людини, еластичні та комфортні. Анатомічний ефект досягається з допомогою спеціальних сучасних наповнювачів. Вони створюють ідеальний мікроклімат на спальному місці, тепло- та повітрообмін.
Двосторонні матраци з асиметричними жорсткостями сторін забезпечать два рівні комфорту.
Футони дозволяють заощадити місце, їх можна згорнути та прибрати у шафу.
Топпери можна взяти з собою в поїздку або на дачу, використовувати як додатковий шар для дивана або як окреме спальне місце.
Матраци для дітей екологічні та гіпоалергенні, підтримують хребет дитини, що росте, в анатомічно правильному положенні, формуючи правильну і красиву поставу.
Матраци Сонель дозволяють комфортно відпочивати під час сну та почуватися краще після пробудження, оскільки забезпечують фізіологічно правильне положення хребта під час відпочинку. На сайті магазину «Ортоп» можна вибрати відповідний саме Вам матрац. А якщо виникнуть питання, наші консультанти з медичною освітою та великим досвідом роботи завжди допоможуть зробити правильний вибір.