Ортопедичні подушки Тривес: для сну, відпочинку та поїздок.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я близько 1,7 мільярда людей у ​​світі схильні до порушень кістково-м'язової системи. При цьому люди страждають від болючих відчуттів, часто хронічних.
Ортопедичні подушки ефективно допомагають полегшити нездужання і біль, а також є відмінною профілактикою захворювань опорно-рухового апарату.
Російська компанія «Трівес» виробляє такі подушки з 1992 року та постачає продукцію до різних країн. Усі вироби створюються за участю досвідчених спеціалістів. Це гарантує високу якість товарів, ефективність та комфорт при їх використанні. Компанія має міжнародний сертифікат безпеки та якості Oeko-Tex Standart 100.
 
У нашому інтернет-магазині ви знайдете ортопедичні подушки «Трівес» на різні випадки:
● для сну,
● для сидіння,
● під ноги,
● для дітей,
● для подорожей.


Анатомічні подушки для сну представлені моделями для дорослих та дітей. Знімають напругу в області шиї, плечей та спини, нормалізують кровообіг та м'язовий тонус. Рекомендується при відновленні від травм та при захворюваннях шийного відділу хребта. Знімають болі у верхніх відділах хребта і позбавляють стомлюваності. Подушки з ефектом пам'яті легко повторюють форму голови та шиї людини.
Лікувальні подушки для сидіння підходять для автомобіля, інвалідного крісла або стільця. Вони мають різну конструкцію та виготовлені з безпечних матеріалів.
Застосовуються при:
- лікуванні та профілактиці геморою,
- запальних та дегенеративних хворобах суглобів,
- захворюваннях зв'язково-м'язового апарату.
Виріб сприяє правильному розподілу ваги тіла у сидячому положенні та нормалізує кровообіг у тазовій ділянці.
Лікувальна подушка-кільце для сидіння допомагає відновитися після пологів та операцій на органах малого тазу, застосовується при комплексній терапії геморою.
Подушка для спини формує правильну поставу, розвантажує поперек і правильно розподіляє вагу тіла. Служить для профілактики захворювань хребта, невралгії та остеохондрозу. Допомагає при вагітності, дискомфорті при тривалому сидінні та підвищеному навантаженні на спину.
Подушка ортопедична під ноги ефективна при судинних захворюваннях нижніх кінцівок та при проблемах із суглобами, а також для зняття м'язової напруги.
Ортопедичні подушки "Трівес" використовуються для дітей від народження. Підходять для лікування та профілактики кривошиї та формування черепа, покращують якість сну та відпочинку. Нормалізують кровообіг та знижують навантаження на хребет.
Подушка для подорожей знімає напругу в шиї та фіксує її у правильному положенні. Допомагає добре перенести тривалу поїздку в різних видах транспорту, знижує втому та болючі відчуття в області шиї та голови.
Підберіть собі ортопедичну подушку, виходячи з ваших потреб і ваше тіло скаже вам спасибі!