Сучасні діти з раннього віку ведуть досить завантажений спосіб життя. Різноманітні гуртки, секції та інші заняття, що розвивають, вимагають від дитини чималих фізичних зусиль, так як скрізь потрібно брати з собою різне приладдя та аксесуари. І навіть якщо малюк просто йде в дитячий садок або на прогулянку, йому потрібно кудись покласти речі, іграшки, перекус чи солодощі. Для всіх цих випадків підійде яскравий дитячий рюкзак з ортопедичною спинкою, який подбає про правильну поставу малюка та стане надійним супутником у будь-якій ситуації.

Навіщо потрібен ортопедичний рюкзак для дошкільника

Дитячий рюкзак – зручний винахід. У нього можна покласти все необхідне, і при цьому руки залишаться вільними, тому рюкзаки дітям дуже подобаються. Однак потрібно враховувати, що у дитини дошкільного віку хребет тільки формується, тому дуже важливо вибирати якісний рюкзак, який допоможе в закладці правильної постави і сприятливо позначиться на розвитку хребта.
При регулярному носінні рюкзак має корисний вплив на дитячий організм, тому що:
• рівномірно розподіляє навантаження по спині, за рахунок чого нести наповнений рюкзак стає набагато легшим;
• підтримує хребет у фізіологічно правильному положенні, за винятком ймовірності будь-яких викривлень;
• зменшує тиск на плечі;
• привчає дитину тримати спину рівно;
• дарує комфорт та відчуття самостійності, адже всі важливі для дитини речі вона може носити сама.

Особливості та переваги ортопедичного рюкзака

Ортопедичні властивості будь-якого рюкзака визначаються наявністю твердого каркаса, що забезпечує рівномірне навантаження на спину. Однак у дитячих рюкзаках цей каркас не надто жорсткий, тому що для дитини така конструкція була б некомфортною. По суті це просто рюкзак з ортопедичною спинкою для дошкільника, який має:
• м'які вентильовані вставки в області спини, що надають виробу анатомічної форми та забезпечують циркуляцію повітря;
• широкі плечові лямки з м'якими накладками, часто доповнені ремінцями, що фіксують, для кращого кріплення;
• зручну ковзну ручку;
• невеликі габарити, що відповідають певній віковій групі.

Дизайн сучасних рюкзаків для малюків дуже різноманітний. Як правило, він виконаний у дитячій тематиці із зображенням героїв мультфільмів чи інших модних персонажів. Моделі для дівчаток зазвичай прикрашені різними яскравими деталями, блискітками, голограмами, а для хлопчиків оформлені хоч і красиво, і в дусі часу, але стриманіше. Всі вироби досить функціональні, мають кілька кишень, внутрішніх роздільників, а також оснащені світловідбивачами, що забезпечує безпеку дитини у темряві. До того ж вони виготовляються із щільної гіпоалергенної тканини, яка не промокає і практично не мажеться.
Купити ортопедичний рюкзак для дошкільника гарної якості за вигідною ціною можна у нашому інтернет-медмагазині «Ортоп». Ми завжди готові допомогти Вам з вибором потрібної моделі, а також вичерпно та безкоштовно відповімо на всі Ваші запитання.