Укр

Ортопедичні рюкзаки Winner stile

за популярністю

Ціни на Ортопедичні рюкзаки Winner stile (Травень 2024)

Назва товару Ціна
Шкільний комплект Winner One 5001 1 610 грн
Шкільний комплект Winner One 6010 1 610 грн
Шкільний комплект Winner One 6013 1 610 грн
Шкільний комплект Winner One 6014 1 610 грн
Шкільний комплект Winner One 7004 1 610 грн

Відгуки: Ортопедичні рюкзаки для дітей

10
Заноздра Ольга Игоревна
Чудовий комплект! Відповідає заявленим характеристикам. Якісний, зручний. Донька задоволена. Мішок для взуття тільки занадто великий для дитини. Для дорослого скоріш підійде. Але це не проблема.
Марта Вунькова
Рюкзак простой в дизайне, компактный, но вместительный. Хорошо фиксируется с помощью нагрудных ремешков.Спинка очень удобная. Конечно, для ребенка я настаивала только на ортопедической. Цена тоже приятная.
Наталья023
Хорошо, что есть в рюкзаке светоотражающее елементы, поскольку ребенок часто возвращается домой поздно, и безопасность очень важна. Рюкзак надежный, крепкий материал. Спасибо большое)
Кирил90
Для нашого фана трансформерів цей рюкзак був справжнім захопленням. Не міг дочекатися, поки привезуть, але на щастя, приезли досить швидко. Дякуємо за хороший сервіс та вибір рюкзаків!
Світлана Василівна
Дуже довго шукали для внука потфелик, він мав сколіоз і наша родина переживала, як він буде носити важкі підручники щодня. Порадила знайома переглянути ваш сайт. Ми дуже задоволені вибором. Портфель якісний, добре пітримує спинку і розподіляє навантаження.
Леся Коник
Не вперше купую в цьому інтернет-магазині, товари всі якісні, виготовлені відповідно до стандартів. Це добре, адже для дитини дуже важливо не зіпсувати рівну спинку, щоб не було проблем з навантаженням на плечі і хребет.
Валентина
Рекомендую вибирати для дитини тільки спеціально розроблений рюкзак без навантажень на спину. Завдяки такій технології, хребет і плечі рівномірно отримують навантаження. Надалі проблем зі здоров‘ям не буде. Я задоволена вибором рюкзаків.
Иван Мартовский
Жена просила по магазинам с ней поискать рюкзак для дочки. Но к счастью, нашел ваш интернет-магазин. Выбрали рюкзак с оптимальной функциональностью, плюс детям нравятся такие рисунки и цвета. Спасибо за доставку в краткие сроки!
Орест Лемків
Купували в подарунок, сподобався. Приємно вражені хорошим вибором. Переглянув більшість моделей, здається, що представлені тільки найкращі рюкзаки. Якість дійсно відчутна і в матеріалі, і в міцності.
Вадим
Для дочки с женой выбирали школьный рюкзак. Главным приоритетом была удобная спинка, которая будет поддерживать спину ребенка. Качество понравилось, рюкзак удобный и практичный.