Вести активний спосіб життя, безумовно, здорово. Але при цьому важливо враховувати, що під час довгих піших прогулянок, бігу або тренувань стопи піддаються колосальним навантаженням, що може призводити до перенапруження м'язів і зв'язок, втоми ніг і інших неприємних наслідків. Щоб заняття спортом приносили виключно користь, рекомендується використовувати спеціальні устілки в кросівки. Вони допомагають амортизувати ударні навантаження і забезпечують поліпшену фіксацію стопи для запобігання можливих травм, а також сприяють оптимальному тепло- і повітрообміну для збереження сухості ніг протягом тривалого часу.

Які устілки кращі для кросівок?

Для повсякденного використання з спортивним взуттям ідеально підходять гелеві ортопедичні устілки, які володіють прекрасними амортизуючими властивостями. Вони забезпечують рівномірний розподіл навантажень по всій поверхні підошви, м'яко підтримують поздовжній звід, знімають надмірне напруження з м'язів, а також захищають стопи від появи натоптишів і мозолів. Тонкі устілки для кросівок, виготовлені з гелю, мають ще кілька переваг. Вони надійно фіксуються у взутті і не ковзають під час пересування, відрізняються довговічністю і простотою в догляді. Використовувати їх можна:
· Під час занять спортом;
· В подорожах (особливо в піших туристичних походах);
· Для підвищення комфортності ходьби при наявності плоскостопості, п'яткової шпори і інших ортопедичних патологій.
Для занять динамічними видами спорту краще вибирати устілки, розроблені спеціально для цих цілей. Такі вкладки у взуття забезпечують установку ступні в фізіологічно правильному положенні і підтримують її природний рух. Також купити устілки в кросівки для динамічного спорту варто тому, що вони відмінно поглинають удари і пом'якшують навантаження на нижні кінцівки, надійно стабілізують стопу і запобігають швидку стомлюваність ніг.
В асортименті інтернет-медмагазина «Ортоп» представлений великий вибір вкладишів для спортивного взуття, завдяки чому кожен зможе знайти відповідний для себе варіант на всі випадки життя. Щоб купити устілки для кросівок, просто заповніть форму замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні, оплата можлива будь-яким зручним для Вас способом.