Однією з найпоширеніших причин розвитку захворювань стоп є тривалий носіння неправильного взуття: туфель на високих підборах, черевик з вузьким носком і інших моделей, в яких ноги знаходяться в неприродному положенні. Щоб зменшити ризики виникнення деформацій, в таких випадках рекомендується використовувати ортопедичні устілки, які сприяють рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні підошви і створюють додаткову амортизацію. Також устілки для взуття з закритим носком значно підвищують комфортність при ходьбі, запобігають швидкій стомлюваності ніг і усувають хворобливість, викликану різними ортопедичними патологіями. З огляду на це, використовувати їх рекомендується абсолютно всім, хто хоче, щоб стопи були здоровими, а хода - легкою і впевненою.

Видове різноманіття орто устілок для закритого взуття

Вкладиші для взуття з закритим носком є ​​повнорозмірними устілками, що повністю повторюють форму і анатомічні вигини ступні. Для підтримки поздовжнього склепіння в них передбачений супінатор, для зниження ударного навантаження на суглоби ніг і хребет - п'ятковий амортизатор, а для профілактики поперечної плоскостопості - пелот переднього відділу стопи.
Залежно від матеріалу виготовлення, устілки для закритого взуття можна розділити на наступні категорії:
● Шкіряні. Виготовляються з натуральної перфорованої шкіри, що володіє високою повітропроникністю і дозволяє шкірі ніг дихати. Такі устілки є універсальним варіантом для повсякденного носіння з метою профілактики або корекції плоскостопості, вальгусної деформації, п'яткової шпори, натоптишів.
● Гелеві. Відмінно амортизують ударні навантаження і ефективно знижують втому ніг, що робить їх ідеальним варіантом для занять спортом і тривалої ходьби.
● Силіконові. Застосовуються для розвантаження стопи і зниження дискомфортних відчуттів, викликаних різними ортопедичними патологіями.
● Вовняні. Забезпечують ногам тепло в зимовому взуттї, підтримують ступню в правильному положенні і запобігають її деформації.
Перераховані види вкладишів відмінно підходять для носіння з кросівками, мокасинами, туфлями, сабо, черевиками, чобітьми, однак для літнього взуття з відкритим носком все ж рекомендується вибирати спеціальні устілки з укороченою носочной частиною (ортопедичні напівустілки). В сандалях, босоніжках або шльопанцях вони будуть виглядати більш естетично.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити устілки для взуття з закритим носком і інші ортопедичні пристосування для стопи Ви можете за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України. Ми гарантуємо оперативну відправку замовлень і надаємо нашим покупцям можливість самостійно вибирати найбільш зручний спосіб оплати.