В процесі ходьби першою з поверхнею стикається саме наша п'ята. Відповідно, на неї припадає більша частина навантаження. Щоб зменшити силу удару на цю частину стопи, рекомендується використовувати ортопедичні устілки з п'ятковим амортизатором. Це невелике м'яке поглиблення в області заднього відділу ступні, яке пом'якшує кроки і розвантажує суглоби. Завдяки наявності даного елемента устілки забезпечують підтримку п'яти в правильному анатомічному положенні, сприяють рівномірному розподілу ударних навантажень і дозволяють в значній мірі знизити їх негативний вплив на опорно-руховий апарат.

Кому і для чого можуть знадобитися устілки для розвантаження п'яти?

Використовувати такі вкладки у взуття рекомендується всім людям, які часто піддають ноги підвищеним навантаженням. Особливо це стосується:
· Спортсменів;
· Людей, що мають надмірну вагу;
· Вагітних жінок;
· Людей, які проводять багато часу на ногах (в русі або положенні стоячи).
Також ортопедичні устілки з амортизацією п'яткової зони незамінні при наявності різних захворювань стоп. Вони допомагають зменшити тиск на фасції і знизити болючі відчуття при ходьбі, викликані плантарним фасцитом (п'яткова шпора). Завдяки тому, що в конструкції цих вкладишів додатково присутній супінатор поздовжнього склепіння і метатарзальний пелот, їх застосування також сприяє зняттю навантаження з інших відділів стопи і профілактиці плоскостопості.
Серед інших показань до використання орто устілок з п'ятковим амортизатором можна відзначити наступні патології:
· Натоптиші;
· П'ятковий бурсит;
· Метатарзалгія (біль в передньому відділі стопи);
· Швидка стомлюваність і набряклість ніг;
· Варикозне розширення вен;
· Захворювання суглобів нижніх кінцівок (артрит, артроз, подагра);
· Посттравматичні стани після удару п'яти, розтягування ахіллового сухожилля, пр.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити устілки для розвантаження п'яти можна як для повсякденного носіння, так і для:
- занять спортом;
- полегшення стану при наявності перерахованих вище проблем зі стопами.
Ми гарантуємо високу якість пропонованих товарів, найвигідніші ціни, а також - оперативну доставку по Києву та в інші населені пункти України.