Плоскостопість у сучасному світі є одним з найпоширеніших ортопедичних захворювань. Згідно зі статистикою, на цю недугу страждає більше половини населення Землі. При цьому, багато людей ставляться до такого діагнозу дуже несерйозно і продовжують його ігнорувати доти, поки хвороба не спровокує помітне погіршення самопочуття. Особливий дискомфорт викликають такі симптоми плоскостопості, як:
· Біль і важкість у ногах;
· Набряклість стоп;
· Судоми;
· Швидка стомлюваність під час ходьби, фізичних навантаженнях або при перебуванні в стоячому положенні;
· Поява натоптишів.
Щоб полегшити стан в подібних випадках, лікарі настійно рекомендують носити правильне анатомічне взуття, а також використовувати ортопедичні устілки при плоскостопості. Це спеціальні вкладиші, які оснащуються супінатором поздовжнього склепіння і пелотом, що забезпечує підтримку поперечної арки ступні. Завдяки такій будові орто устілки сприяють фізіологічно правильному положенню стопи у взутті, що дозволяє зупинити прогресування плоскостопості, а на початкових стадіях розвитку хвороби - навіть повністю скорегувати наявні деформації.

Коли і кому можуть знадобитися ортопедичні устілки з супінатором?

Ортопедичні устілки застосовуються як для лікування, так і для профілактики плоскостопості. Їх тип в кожному випадку підбирається індивідуально, залежно від проблеми, яку потрібно вирішити. Устілки від поздовжнього виду плоскостопості, наприклад, обов'язково повинні бути оснащені супінатором по внутрішньому краю стопи. Цей елемент не тільки підтримує звід в анатомічно правильному положенні, але і сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні підошви.
При сплощені поперечної арки слід звертати увагу на моделі з метатарзальним пелотом - вставкою в центральній частині устілки, яка підтримує і розвантажує передній відділ стопи. Вкладки у взуття при комбінованому виді плоскостопості оснащуються спеціальними ущільненнями в області обох склепінь.
Також ортопедичні устілки з супінатором будуть корисними для людей, у яких відзначається підвищений ризик деформацій стоп. Зокрема, це стосується:
· Жінок, які часто носять взуття на високих підборах;
· Представників «стоячих» професій;
· Вагітних жінок;
· Людей, які страждають захворюваннями суглобів, цукровий діабет, ожиріння.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою, які з радістю допоможуть Вам підібрати ортопедичні устілки-супінатори для профілактики і лікування плоскостопості будь-якого типу. В асортименті представлений великий вибір моделей для жінок і чоловіків в різних розмірах. Також у нас можна замовити індивідуальні ортопедичні устілки від плоскостопості - такі вкладиші будуть максимально точно відповідати особливостям саме Вашої стопи.