При варикозній хворобі особливо уважно слід підбирати взуття і устілки до нього. Не можна допускати, щоб ноги відчували навантаження, а периферичні вени стискалися. Купівля спеціальних ортопедичних устілок вирішить цю задачу. З ними Ви будете почувати себе набагато комфортніше. Устілки при варикозі допоможуть правильно розподілити навантаження на ноги і зняти неприємні симптоми втоми. Перевага таких виробів в тому, що їх можна підібрати під будь-яке взуття і використовувати повсякденно, попереджаючи подальший розвиток захворювання.

Причини появи і симптоми варикозу

Розширення вен нижніх кінцівок - досить поширена патологія, яка виникає в результаті порушення цілісності стінок кровоносних судин і роботи венозних клапанів. Внаслідок цього процесу порушується кровообіг, а вени деформуються. Без належного лікування підвищується ризик утворення тромбів (кров'яних згустків), які можуть закупорити судини і привести до дуже серйозних ускладнень, навіть до летального результату.
На початковій стадії варикоз, як правило, проявляється лише суб'єктивними симптомами:
• відчуттям важкості в литках, переважно після тривалої ходьби або в кінці дня;
• дискомфортом або незначною ниючим болем в литкових м'язах;
• швидкою стомлюваністю ніг і зниженням витривалості;
• посиленням болю в литках при ходьбі і бігу;
• набряком в області гомілок і стоп.
При відсутності лікування і погіршення ситуації помітні характерні ознаки захворювання, такі як зміна кольору вен. Вони стають фіолетово-синіми, виглядають скорченими і сильно виступаючими, на поверхні видно вузли. В області здуття вен іноді відзначається біль, печіння, пульсація і почервоніння шкірного покриву. Вищеописані симптоми можуть проявлятися з різною інтенсивністю - посилюватися під час ходьби або при стоянні, і зникати після відпочинку.
Головна причина розширення вен - пошкодження венозних клапанів. В процесі кровообігу вони відкриваються, а потім закриваються, щоб затримати зворотний кровотік. Однак якщо клапани пошкоджені, а стінки судин недостатньо еластичні, кров проникає назад, накопичуючись в вені і розтягуючи її. Патологічний стан можуть спровокувати такі фактори як спадковість, надлишкова вага, вагітність, надмірні фізичні навантаження, або малорухливий спосіб життя, незручна і занадто тісне взуття.

Користь ортопедичних устілок при варикозі

При цьому захворюванні вкрай важливо виключити, або хоча б зменшити навантаження на ноги, і тим самим не допустити розвитку ускладнень. А устілки при варикозному розширенні вен підтримують склепіння стопи, знижуючи амортизацію під час контакту з твердою поверхнею, чим і досягається потрібний ефект. Крім цього, вони покращують кровотік, позбавляють від болю, попереджають набряклість ніг і забезпечують комфортний стан протягом дня.
Якщо у вас спостерігаються тільки легкі симптоми, такі як втома або хворобливі відчуття, обов'язково варто купити устілки при варикозі для профілактики. Зробити це можна в інтернет-медмагазині «Ортоп» за вигідною ціною з доставкою в Ваше місто.