Ортопедичні устілки з супінатором - необхідна деталь взуття, що використовуеться для:
- лікування захворювань нижніх кінцівок;
- профілактики патологій опорно-рухового апарату.
 Вкладиші виконують ряд важливих коригувальних функцій, головною з яких є підтримка склепінь і формування правильного підйому стопи. Однак супінатор устілка потрібна не тільки людям з явними порушеннями. З метою профілактики устілки з супінатором купити рекомендується всім, хто по роботі або інших причин багато часу проводить в русі, через що їх ноги і хребет регулярно відчувають інтенсивне навантаження.

Що таке супінатор на устілці

Супінатором називається внутрішня деталь устілки, що представляє собою невеликий пружний вкладиш, розташований з нижньої сторони. У ортопедичного взуття він може перебувати в області переднього, середнього відділу устілки, або ближче до п'яти, в залежності від проблеми, яку потрібно скоригувати. Наприклад, супінатори для поздовжньої плоскостопості, кріпляться до устілки по внутрішньому краю і відрізняються по висоті, а при поперечній плоскостопості - ближче до основи пальців. Виготовляються супінатори з різних матеріалів: шкіри, пластмаси, пробки, металу, і можуть бути з'єднані з основною устілкою методом лиття.
Ортопедичні устілки супінатори купити легко і просто, без всяких проблем і з додатковою консультацією спеціалістів з медичною освітою, можна в медмагазині «Ортоп».
Після придбання Ви швидко помітите, що такі вироби виконують відразу кілька функцій:
• зменшують навантаження на склепіння стопи;
• знімають напругу з гомілковостопного суглоба і хребта;
• знижують больові відчуття і втому під час ходьби;
• підвищують стійкість ступень, завдяки чому поліпшується постава, а хода стає легкою і пружною.
Купити устілки з супінатором означає позбавити себе від дуже багатьох проблем зі здоров'ям не тільки ніг, але і всього опорно-рухового апарату.

В яких випадках потрібен супінатор в устілці

Завдання ортопедичних устілок - фіксація стопи в фізіологічно правильному положенні. І досягається ця мета завдяки супінатору. Він підтримує стопу по осі, запобігає подальшому сплощенню склепінь і рівномірно розподіляє навантаження між зв'язками і м'язами. Це необхідно для попередження плоскостопості, так як ослаблені м'язи не можуть повноцінно підтримувати склепіння, в результаті чого хвороба прогресує. Супінатори від плоскостопості купити слід без зволікання, якщо Ви помітили такі симптоми, як дискомфорт і стомлюваність ніг, біль або набряки.
Залежно від захворювання супінатори можуть підбиратися з серійних моделей, або виготовлятися індивідуально.
Звичайна ортопедична устілка супінатор володіє великим спектром лікувальних властивостей, і може бути корисна:
• для профілактики захворювань ніг і хребта, при яких необхідно мінімізувати навантаження на стопи;
• при деформаціях і дефектах ступень, в тому числі клишоногості, різниці довжини кінцівок;
• при подагрі, діабеті та інших патологіях, що призводять до зміни виду стоп;
• при плоскостопості будь-якого виду і ступеня супінатори від плоскостопості є дуже ефективним способом лікування.
В ортопедичній практиці супінатори для плоскостопості вважаються окремим видом виробів. Вони мають більш жорсткий каркас і виражену вкладку в області поперечного або поздовжнього склепіння.
 Устілка супінатор, купити яку Ви завжди можете з доставкою додому, перебуваючи в будь-якій точці України, послужить вірою і правдою Вашому здоров'ю, полегшуючи Ваше життя.
З турботою про Вас - команда "Ортоп".